Skocz do zawartości

Ubranie w pracy


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku jade po raz pierwszy na W@T i mam takie jedno pytanie czy w pracy dostawaliście ubranie robocze czy nie. Bo ja bede pracował w hurtowni i nie wiem czy zabierać ze soba jakies ubrania robocze?

Prosze o podzielenie sie jak to było u was:

Gdzie pracowaliscie i czy dawali wam ubrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zalezy od pracodawcy

czesto jest to napisane w job offerze jakie pracodawca ma wymagania dotyczące stroju

ja dostalem do pracy valeta 2 pary koszulek, 2 pary spodenek, dresiki i kurtke

a z kolei jak pracowalem w restauracji tez caly komplet razem z butami (anti slip'ami) zeby sie nie slizgac

w tym roku w restauracji zapewnia mi caly stroj oprocz butow, ktore sam musze kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jade po raz pierwszy na W@T i mam takie jedno pytanie czy w pracy dostawaliście ubranie robocze czy nie. Bo ja bede pracował w hurtowni i nie wiem czy zabierać ze soba jakies ubrania robocze?

Napisałbyś jaki to pracodawca. Jeśli to duża firma to kilka kompletów pełnego uniformu dostaniesz. Fizyczni dostają standaryzowane, kwestia BHP które jest w stanach na wysokim poziomie. Kwestia butów we własnym zakresie, MOGĄ być wymagane mocne za kostke, nie adidasy.Dowiedz się przed wyjazdem żeby potem po sklepach nie ganiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miejscach w ktorych pracowalem otrzymalem ubrania tylko bez butów

w Pizza Hut mozna bylo zamowic buty czarne z antyposlizgowa podeszwa za małą kase

w niektórych hotelach wymagali od dziewczyn białych spodni i kolorowych koszul ktore otrzymywaly

w restauracjach tez przeważnie ludzie otrzymuja firmowe stroje

najlepiej jednak zabrac ze soba pare czarnych spodni i jakies pełne buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antyslipy to buciory z podeszwa nieslizgajaca sie

najczesciej sa one koniecznoscia w restauracjach

dobra ale skad mam wiedziec ze buty ktore kupuje w sklepie maja takowa powierzchnie? styknie jak bede mial po prostu czarne buty (zapewne adidasy odpadaja :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...