Skocz do zawartości

Ubranie w pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam  

Dla przykladu ja bede pracowal w drukarni i musialem od razu tutaj w Polsce sobie juz zamowic koszulki robocze i buty z zelaznymi czubami aby mi sie krzywda nie przydazyla  :P , o ile mi wiadomo to koszta za buty mi zwróca na miejscu pod koniec okresu pracy

Zapewne wybierasz sie do Quad Graphics.

Jeszcze 2 lata temu koszulki zamawialo sie dopiero na miejscu, teraz zrobili udogodnienie. Natomiast jesli chodzi o steel toe shoes, to nie trzeba ich kupowac w Polsce. Kupisz je na miejscu i jesli jedziesz pierwszy raz, to na orientation w usa dasz rachunek za buty i oddadza Ci kase przy pierwszej wyplacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
musisz mieć tylko swoje buty

i czarne spodnie/spódniczkę (za kolana) jeśli będziesz miała kontakt z klientem, cocktailki dostają cały strój bo jest jednocześciowy. Obsługa kuchni dostaje cały uniform razem ze spodniami, tak samo valeci i housekipping. W housekipingu białe adidasy bez napisów itp bzdetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko tak naprawde zalezy od miejsca.. podstawa sa na pewno czarne buty i spodnie/spodnica. u mnie w kasynie w nevadzie w housekeepingu ludzie dostawali tylko takie 'narzutki', reszta stroju zupelnie dowolna.. z kolei engineering dostal caly komplet, a w zasadzie 8 kompletow spodnie + koszula :P kelnerki tylko koszule, we wlasnym zakresie czarne obuwie i spodnie.

takze wszystko jak widac zalezy od konkretnej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

ja w Resorts Casiono w AC

dostalem w pary spodni i czarnych koszul do pracy jako bar porter (pomocnik barmana ) trzeba bylo sobie kupic cale czarne adidasy albo pantofle. Jak kto u nas woli. Reszta tak samo dostaje uniform tylko buty trzeba miec swoje, ale to tez zalezy od posady.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W yellowstone uniformy rozdają.Spodnie, koszulki, paski.A wygodne buty to podstawa.Jeśli chodzi o kolor to czarny ale niekoniecznie.Taka czeszka RA z housekeepingu(niezły lachon nawet) miała nike białe z zieloną łyżwą i się nie czepiali.Zależy od managera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W yellowstone uniformy rozdają.Spodnie, koszulki, paski.A wygodne buty to podstawa.Jeśli chodzi o kolor to czarny ale niekoniecznie.Taka czeszka RA z housekeepingu(niezły lachon nawet) miała nike białe z zieloną łyżwą i się nie czepiali.Zależy od managera.

a mi się wydaje że od czego innego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...