Skocz do zawartości

Czy ktos byl lub bedzie w tym roku w Wildwood???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wybieram sie w tym roku do Wildwood i chetnie dowiedzialabym sie czegos od osob ktore tam juz byly... Jak z praca? Czy na poczatku czerwca juz o nia trudno czy bez problemu cos znajde?

Zastanawiam sie takze, jak znalezc jakis pokoj. Czy ktos tez ma taki problem i chcialby ze mna cos wynajac? A moze ktos mnie przygarnie w ramach zmniejszenia czynszu? Jestem bardzo symatyczna i bezproblemowa:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Wildwood 2 razy i w tym roku tez sie tam wybieram

na miejscu bede chyba 15.06

miasteczko spoko

raczej spokojne troche atrakcji , typowo turystyczne

wiele amerykanskich rodzin spedza tam wakacje

co do mieszkania to najlepiej poszukaj na miejscu chodzac po prostu i pytajac

z praca tez nie powinno byc problemow, w miasteczku jest mnostwo motelów i kilka hotelów wiec najlepiej tam szukac, mozesz jeszcze sprobowac w parku rozrywki albo w waterparku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemyk, a moze przygarnelibyscie mnie?:lol:) Do Wildwood jade okolo 20 maja, zatrzymam sie na dwa dni w motelu i bede szukac pracy. O prace sie nie martwie, bo jest tam pewnie kupe restauracji, ale wlasnie nie wiem, co z mieszkaniem. Bumtarara, mowisz, zeby chodzic i pytac, ale gdzie chodzic?:)) Przeciez nie bede pukac do prywatnych domow i pytac czy akurat nie maja pokoju do wynajecia...;)

Krzemyku i Bumtarara, gdzie bedziecie pracowac?

Krzemyku, jesli chodzi o to mieszkanie, to mowie powaznie...gdyby bylo miejsce dla jeszcze jednej osoby, to ja jestem chetna:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli by to zalezalo ode mnie to nie ma sprawy. Ale poki co wiem tylko tyle ze bede mieszkal w chalupie z samymi polakami :lol: Wiec jak narazie jest dobrze. Natomiast nie wiem w ktorej czesci Wildwood to bedzie z ilu bede mial wspollokatorow :D Mysle ze na dniach bede wiedzial co i jak... :roll: A co do mojej pracy to ma byc w hotelu w kuchni :lol: Jak juz sie zaloguje w Wildwood to sie rozejrzy moze za druga robota... Sie okaze ;) lobster, a ty masz prace juz?? czy tak w ciemno 8)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:)

Ja jade w ciemno. Jestem teraz w Stanach i wybiore sie do Wildwood moze nawet w srode, takze chyba nie bedzie problemu z praca. Jak bedziesz cos wiedzial z tym mieszkaniem, to daj znac...A mozesz powiedziec, jak sobie to mieszkanie zalatwiles?

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Kwaterke zalatwil czlowiek z firmy przez ktora jade :lol: Masz moje gygy na PW jak cos :wink:

Pozdro

PS. Z tego co wiem to masa osob jedzie do cape may, natomiast do wildwood niezbyt obfite grono :roll: Mam nadzieje ze zbierze sie jakas spoko paczka do imprezowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i jest tak faktycznie... Nie moge sie wypowiedziec na ten temat poniewaz jeszcze tam mnie nie bylo :roll: Ale z powyzszych wypowiedzi mozna wnioskowac ze nie bedzie tak zle :lol: Miejmy nadzieje ze to beda najlepsze wakacje mojego jak dotad krotkiego zycia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...