Skocz do zawartości

Czy ktos byl lub bedzie w tym roku w Wildwood???


Rekomendowane odpowiedzi

PS. Z tego co wiem to masa osob jedzie do cape may, natomiast do wildwood niezbyt obfite grono  :roll: Mam nadzieje ze zbierze sie jakas spoko paczka do imprezowania :)

chyba sie mylisz

w sezonie letnim w Wildwood jest mnostwo turystów i z tej racji też mnóstwo ludzi poszukujacych pracy i pracujacych

pełno polaków, rosjan, litwinów, białorusinów, czechów,słowaków, bułgarów, rumunów itd itp..

studenci na W&T wielu pracuje w Morey's Pier

Samo Cape May jest moze troche wieksze od Wildwood ale turystów jest tam troche mniej co nie znaczy ze nie ma roboty dla "poor little children from russia" jak zostaliśmy nazwani kiedyś :lol:

mieszkania zazwyczaj są jakoś opisane, FOR RENT :!: czy coś Apartment for Rent itp. u nas raczej nic wolnego nie będzie a mam już zarezerwowane po ostatnim pobycie w USA

co do pracy to będe pracował w Wildwood Linen Supply

Miejmy nadzieje ze to beda najlepsze wakacje mojego jak dotad krotkiego zycia  

to na 1000%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktos potrzebuje numery telefonow w sprawie mieszkania w Wildwood to zapraszam na priv. Mam jeszcze jakies w notesie z ostatnich poszukiwan. Wiekszosc w okolicach dworca autobusowego wiec praktycznie wszedzie blisko.

Dobra metoda to jak juz bylo wspomniane to chodzenie od drzwi do drzwi kazda ulica i pokolei. Zawsze cos sie trafi choc nie odrazu. Nie zalamywac sie i nie brac zawsze pierwszej z brzegu oferty - zapisac numer telefonu i mowic ze sie wroci. No i najwazniejsze warto sie tragowac mozna calkiem sporo zaoszczedzic.

Co do pracy to jak juz wspomnial bumtarara zaden problem. Naprawde trzeba byc zdolnym by pracy tam nie znalezc.

Setki hoteli, dziesiatki restauracji no i slynny w NJ boardwalk z Morey's Piers na czele a na malych budkach z pizza konczac.

Z praca to tak samo jak z mieszkaniem. To ze nie pisze HELP WANTED nie znaczy ze nie szukaja kogos do pracy. Chodzic od drzwi do drzwi i sie nie wstydzic :oops: to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...