Skocz do zawartości

Import z USA


Kati

Rekomendowane odpowiedzi

jak trafisz na dobre ceny to napewno

ale zeby sie to oplacilo musialyby byc duze roznice w cenach albo musialbys to kupic hurtem

ale w dobie kiedy na allegro wiekszosc rzeczy sprzedawanych pochodzi z chin nie wroze biznesu, ktory zrobi z Ciebie Rockefeller'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trafisz na dobre ceny to napewno

ale zeby sie to oplacilo musialyby byc duze roznice w cenach albo musialbys to kupic hurtem  

ale w dobie kiedy na allegro wiekszosc rzeczy sprzedawanych pochodzi z chin nie wroze biznesu, ktory zrobi z Ciebie Rockefeller'a

nie masz o czyms pojecia to nie pisz. Porownaj ceny telefonow komorkowych (tak, tych 4ro zakresowych, np motorola v3x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca sie niektore towary sprzedawac

np. maszynka do golenia Gillette mach 3 turbo u nas weszła do sprzedaży prawie 2 lata po tym jak byla dostepna w usa

sprzet elektroniczny tez jest czesto u nich wczesniej niz u nas

jedyne odstraszajace w elektronice to brak polskiej gwarancji (jest oczywiscie miedzynarodowa) i czasami brak polskiego oprogramowania/menu

gdy kupowalem aparat w usa był on tanszy o 700zł

mp3 player w usa za 300$ w polsce 1900 zl

nie wspominajac o laptopach gdzie roznica jest nawet kilku tysiecy a niektorych modeli nie kupisz u nas

co do telefonow kom to kupowac najlepiej w Singapurze albo Hong Kongu bo tam najnowsze modele sa najszybciej i najtaniej :lol: a w usa to maja raczej gorszy sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz o czyms pojecia to nie pisz. Porownaj ceny telefonow komorkowych (tak, tych 4ro zakresowych, np motorola v3x)

ja mowie o handlowaniu wieksza iloscia

a nie o tym zeby sprzedac jedna czy 2 sztuki

a po 2 nie widze jakis diametralnych roznic w cenie v3x

w Polsce nawet taniej da sie ja znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz o czyms pojecia to nie pisz. Porownaj ceny telefonow komorkowych (tak, tych 4ro zakresowych, np motorola v3x)

ja mowie o handlowaniu wieksza iloscia

a nie o tym zeby sprzedac jedna czy 2 sztuki

a po 2 nie widze jakis diametralnych roznic w cenie v3x

w Polsce nawet taniej da sie ja znalezc

ostatnio widzialem po 200$ a w polsce wtedy stały na allegro najtaniej 1150zł w skupach 1300

a co za roznica 2 sztuki czy 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...