Skocz do zawartości

czy moja komórka będzie działać w stanach??


gorin

Rekomendowane odpowiedzi

to w takim razie za smsy przychodzace nie zaplacisz ani grosza :lol: co do szuszarki to musisz zobaczyc jej dane techniczne mianowicie od jakiego napiecia ona dziala jesli AC 100-240V to nie ma problemu ale musisz miec tak zwany adaptor do kupienia np na bezclowce na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiście trzeba najpierw sprawdzić, czy nasza ładowarka ma zakres 110V-230V, bo tylko taka będzie działac ze zwykłą przejściówką :lol:

ja zachęcona opiniami na forum rok temu postanowiłam sobie przejściówkę kupić dopiero w USA, bo przecież "tam tego pełno" - i co?? i guzik!! nie zliczę ile sklepów i sklepików odwiedzilam w poszukiwaniu tej nieszczęsnej przejściówki i nigdzie nie mieli, no bo w sumie Amerykanom to do niczego niepotrzebne...

lepiej więc kupcie od razu w Polsce - tyle, że przejściówka też przejściówce nierówna - jako, że nigdzie jej nie kupiłam, to pożyczałam od znajomych taką najprostszą kupioną chyba na bazarku za 4 zł i co?? po 3 tygodnich moja "polska", nowa (!) ładowarka Siemensa padła na amen...

skończyło się wizytą w T-Mobile gdzie miły pan pogawędził ze mną o ojczyźnie swojej żony czyli Polsce i wyciągnął chyba spod ziemi amerykańską wersję mojej ładowarki - tak więc za 19$ zakończyły się moje przygody z przejściówkami ;) a amerykanska ładowarka lezy sobie teraz w szafie i czeka na kolejny wyjazd za ocean :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejściówki sa bardzo tanie w stanach jakieś grosze, kupisz wszędzie, "zmieniacz prądu" tez do kupienia wszędzie za niewielkie pieniądze. Nieopłaca sie brać suszarki kupisz ją za 10$. Jak najmniej bagażu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...