Skocz do zawartości

czy moja komórka będzie działać w stanach??


gorin

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze ten temat był juz kiedys poruszany ale jednoznacznej odpowiedzi w nim nie znalazlem, :? ,

do rzeczy:

mam Nokie 7650, jest to fonik dwuzakresowy :shock: (GSM 900/GSM 1800)

czy będzie mi dzialać w stanach :?: czy jednak musi miec 3 zakresy :?:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam 2 razy to samo wysłałem a nie wiem jak post skasować :/

a nokia 6610i GSM 900/1800/1900 (na abonament w Orange) będzie działać? gdzieś kiedyś na forum czytałam, że aby podłączyć ładowarkę potrzebna jest przejściówka czy coś tam takiego :lol: czy lepiej kupić ją tam a miejscu czy może u nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w Polsce wiekszocs telefonow na rynku ma juz 3 zakresy a jesli chodzi o stany to tym najwazniejszym jest zakres 1900MHz jesli telefon posiada ta czestotliowsc to nie ma problemow zeby go uzywac w stanach. Z wlasnego dosiadczenia powiem ze sie jednak nie oplaca kozystac z telefonu na abonament bo przyjda kosmiczne rachunki :lol: no chyba ze na karte wtedy np. sms kosztuje "tylko" 2zl :)

pzdrawiam

-------------------------------

1.06 WAW --> OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że przy abonamencie rachuki będą duże,ale ja chcę tylko odbierać smsy przychodzące, dzwonić zamierzam ze stacjonarnego tylko mam problem z tą przejściówką no bo, żeby podłączyć suszarkę którą zamierzam zabrać to też mi będzie potrzebne to coś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...