Skocz do zawartości

HOLLYWOOD jak tam jest?


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o Beverly Hills to nie zobaczysz nic ciekawego. Domy tych najslawniejszych sa za plotami z krzaczorow wysokich na 3metry. Oczywiscie sa tez domy bez ogrodzen, ale takie mozna spotkac w calych Stanach. Co do Hollywood to wyobrazalem sobie je inaczej. Nie ma problemu spotkac bezdomnego na glownej ulicy. Szczerze nie zachwycilo mnie ani Hollywood ani Malibu. Moze sa inni, ktorym sie tam podobalo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam, sie z przedmówca - nic specjalnego, myslałam, ze wiece jakos bedzie tych odciksów rak i butów na chineAse theatre a tu jakos mało - tak to tylko na chodnikach gwiazdki z imieniem i nazwiskiem

duzo brudu, bezdomnych itp - o niebo lepsze jesty SAndiego LUB sAN FRANCISCO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam, sie z przedmówca - nic specjalnego, myslałam, ze wiece jakos bedzie tych odciksów rak i butów na chineAse theatre a tu jakos mało  - tak to tylko na chodnikach gwiazdki z imieniem i nazwiskiem

duzo brudu, bezdomnych itp - o niebo lepsze jesty SAndiego LUB sAN FRANCISCO

Generalnie sie zgadzam.LA to jedno z najbrzydszych miast w USA.

generalnie duzozdjec z LA jest tu:

http://www.wojtek.motocykle.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zgadzam, W samym Hollywood bród, syf i ubóstwo, bezdomnych bardzo dużo.

Jeżeli chodzi o filmy to w centrum Los Angeles, udało nam się zobaczyć jak kręcą film z Sarah Michelle Gellar, nawet chwilkę nagraliśmy aparatem :)

Nie podobało mi się to miasto jednak bardzo cieszę się że go zobaczyłam, Będąc w okolicy i jednak fajnie jest tam pojechać, zobaczyć Beverly Hills, Hollywood, Venice Beach, czy molo w Santa Monica.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie LA sie podobalo chociaz potwierdzam, moloch to jakich mało. i rzeczywiscie w niektorych bród smród i ubustwo i to w tych głównych dizelnicach.

Jednak tylu domow jeden kolo drugiego za miliony dolarow nie zoabczy sie nigdzie na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie LA sie podobalo chociaz potwierdzam, moloch to jakich mało. i rzeczywiscie w niektorych bród smród i ubustwo i to w tych głównych dizelnicach.  

Jednak tylu domow jeden kolo drugiego za miliony dolarow nie zoabczy sie nigdzie na świecie.

Monako :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile mniej więcej czasu potrzeba na zobaczenie tych najbardziej znanych rzeczy?? Bo planuję sobie podróż i nie wiem ile na LA zarezerwować :?

na wstepnie uprzedzam,ze zeby zwiedzic LA *MUSISZ* miec samochod.

A na LA IMHO piatek, sobota, niedziela powinna wystarczyc.

Santa Monica, Malibu, Beverly, Hollywoood, Queen mary itd..

Oprocz tego polecam

Six Flags (park rozrywki) +1 dzien

Universal Studios + 1 dzien

Wylegiwanie sie w Mallibu + 1 dzien i krata browaru :)

<reklama>www.wojtek.motocykle.org </reklama> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...