Skocz do zawartości

Papierosy... ile moge zabrac?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
akoo co to jest random?

test na dragi pokazuje jakie uzywki konkretnie brales, czy ogolnie ze brales bo ja jak dostalem job offer w ktorym bylo ze musze przejsc drug test  to odsawilem thc (jakies 2 miesiace temu) ale nie ukrywam ze wczesniej troche "chemi" tez bralem nie wiem ile te substancje sie utrzymuja w organizmie:/

czy na thc patrza z przymrozeniem oka?

badaja mocz,wlosy,sline,kał,?a moze zawartosc kieszeni...hehe

Jak kolega wyzej napisal random to losowy test spotykajacy losowego pracownika w losowym dniu. To nie jest tak ze nagle wskakuja Ci ze sloiczkiem i karza "testowac". Ja rano uslyszalem "hej, mam dobra wiadomosc, o 2pm jedziesz do szpitala na drag testa" :). Jak cos zawsze mozna sie "przygotowac" - akurat tam gdzie mnie badali pewnie by sie dalo, ale to napewno zalezy od szpitala.

Co do czasu THC i chemii - to sprawdz na stronach temu poswieconym :)

Testy, pewnie prawie wszedzie jest mocz. Z tego co wiem badanie tego typu kosztuje pracodawce 30 usd, krwi ok 150, wlosow 500. (tych 30 usd jestem pewien stawki jaka placil moj pracodawca, pozostale to o ile dobrze pamietam).

Jak masz cos w sobie to jest twoja sprawa, to karane nie jest. Moga Cie nie przyjac do pracy po prostu, albo firma bedzie miala punkt przetargowy jakbys sobie cos zrobil i ich oskarzal (drag test po wypadku). Jak jest z wywalaniem z pracy po randomach - zalezy pewnie od firmy a jeszcze bardziej od stanu (i prawa stanowego).

Co do poblazliwosci to trudno tu cokolwiek mowic. Amerykanie lubia upraszczac - osoba odpowiedzialna za safety/human resources w firmie dostaje swistek z wynikami na ktorych jest podana ilosc danej substancji we krwi i wynik NEGATIVE/POSITIVE - pewnie patrza tylko na to drugie. Jezeli wyjdzie Ci cos podejrzanego - pracodawca dowie sie o tym PO Tobie. Szpital ma obowiazek zadzwonic wczesniej do Ciebie i poprosic o wyjasnienie wynikow. Ma to zwiazek z tym ze jak wyjdzie cos positive, zawsze moze to byc rezultat jakis lekow... jakby nie zadzwonili wczesniej to znaczy ze nasrali by Ci u pracodawcy, popsuli opinie a potem musieli to odwolywac (podejrzewam ze za cos takiego moglby ich Amerykaniec skarzyc) - ale przeciez wrazenie by pozostalo.

Moze zawczasu popytaj sie znajomych farmaceutow o gotowe bajeczki? ;>

Aaa... tych substancji jest ok 8miu + kreatyna (ktora nie jest podawana positive/negative tylko jako zawartosc + obok podana norma).

Heh.. czego czlowiek sie dowiaduje robiac papierkowa robote ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z osobami ktore nie maja 21 lat, bo wiem ze nie majac 21, nie mozna pic. A palic mozna legalnie wtedy czy jest ten sam motyw?

Generalnie jest od 18 lat. Ale na przyklad w Needham, Ma mozna kupic papierosy dopiero w wieku 21 lat. Wszystko zalezy od lokalnych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...