Skocz do zawartości

Hotel USA


Rekomendowane odpowiedzi

Bylabym zainteresowana pracą w hotelu w USA .Moze by3 ktos z was na programie Hotel Internship albo podobnym i moglby mi polecic miejsce (hotel ) w ktorym pracowal. Bede wdzieczna rowniez za informacje gdzie takiego pracodawce moge znalesc.... A moze szukasz osoby z ktora chcialabys wyjechac... Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiekszosc pracy w hotelach jest chyba powiazana z kasynami. Pracowalem jako housekeeper w hotelu/kasynie Harrah's w Laughlin, NV. Praca byla.... straszna. Sprzatanie kilkunastu identycznie wygladajacych pokoi dziennie staje sie bardzo monotonne. Nie masz tez kontaktu z jezykiem (no chyba ze z hiszpanskim, ktorym mowili wspolpracownicy z Meksyku :) ).

Niemniej hotel byl naprawde fajny, a ludzie pracujacy w sklepie z pamiatkami lub w jednej z wielu hotelowych restauracji byli zadowoleni. Osoby pracujace na Internship-ie mieli tzw. rotacje, czyli zmiane pracy co 3 miesiace. Jesli dobrze znasz angielski to moze zalapiesz sie na front desk.

Polecam prace w Laughlin lub dowolnym innym "kasyniarskim" miasteczku. Na pewno nie bedziesz tam miala problemu ze znalezieniem dodatkowej pracy, bo hoteli jest masa i praktycznie kazdy potrzebuje jakis pracownnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Mozesz mi wytlumaczyc co to jest ten WAT  

i gdzie szkac takiej pracy i jakiego wysztalcenia wymagaja.Pracodawce szuka sie samemu czy przez jakies biuro.Przpraszam jeszcze jedno czy wiekowo jest to jakos ograniczone.Dziekuje

WAT to tak ja juz dziewczyny powiedzialy Work and Travel. Wyjazdy te organizuja biura, ktore zalatwiaja tez oferty pracy.

Zeby na niego pojechac trzeba spełnić poniższe warunki:

-Wiek: 18-30 lat.

-Być studentem, tz udział w programie mogą brać studenci (dzienni, wieczorowi, zaoczni) szkół wyższych, podyplomowych (również 1-rocznych), licencjackich, jak również niektórych szkół pomaturalnych, „college” językowych, etc., m.in. 2-letnich, wpisanych na listę szkół zatwierdzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...