Skocz do zawartości

[18.05.06] konto bankowe w USA


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma znaczenia czy masz konto w Polsce

bez problemu mozesz otworzyc konto w Bank Of America było nawet darmowe przez 3 pierwsze miesiące

chyba ze chcesz przelac sobie kase to co innego chyba że chcesz na moje przesłać :) 1983000000008738876489 zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia czy masz konto w Polsce

bez problemu mozesz otworzyc konto w Bank Of America było nawet darmowe przez 3 pierwsze miesiące

chyba ze chcesz przelac sobie kase to co innego chyba że chcesz na moje przesłać :)  1983000000008738876489 zapraszam  ;)

Hehehe no tak jak Ty chcesz zeby na Twoje to i ja bym chcial zeby mi ktos wyslal ;):D ... nie no chce zalozyc tam jakies konto zeby ogolnie np wplacac sobie kase czy cos ... chyba to mozliwe prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mozliwe

wyobraź sobie w Polsce studenta obcokrajowca który zakłada sobie konto w pierwszy dzień po przylocie i dostaje do niego karte debetową z której może korzystać przy zakupach przez internet i ma dostęp do konta przez neta

w USA jest to możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedziesz mial SSN? Jaka masz wize :) ?

do otwarcia konta nie trzeba miec SSN, ani nie trzeba miec specjalnej wizy. Wystarczy B-2, a w wielu przypadkach nawet brak wizy :)

Mam wize turystyczna czyli chyba B-2 jak juz tu zostala wymieniona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeśli chodzi o przelewy to ile kosztuje przelew z usa do polski przez bank ... patrzyłem przez western union no i troche chcą ale wiadomo szybko przelewaja i bez zadnyc ceregieli ... no chyba że ktoś chce nie chce żeby urząd sie dowiedział o forsie z USA (no ja bym nie chciał) i podwójnie opodatkował :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wBank of America przesłanie kasy do Polski kosztuje 45$ pamietaj ze musisz znac swift code swojego banku który powinieneś znalesc na stronie www twojego banku

jesli nie przelewasz za duzej kwoty to nie ma problemu

wszystkie operacje w Polsce powyzej pewnych kwot w zaleznosci od waluty są rejestrowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...