Skocz do zawartości

Bilet - dosc pilne


dagmarcia

Rekomendowane odpowiedzi

hej

- czy lecac na 18 mcy do USA na J1 trzeba miec bilet w obie strony? bede wdzieczna za pomoc - kumpela jest just about to buy a ticket, ale wlasnie ma taki dylemat.

ja kupowalam w obie i sie nad tym nie zastanawialam... pls, dajcie znac.

dzieki i pozdrawiam z San Francisco!

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomiku:

1. moze kupic polroczny i przebukowac go potem za 50 bucks - ja tak zrobilam, ale jest to opcja less prefferred.

2. roznice w cenie sa nawet do 350 dolarow, co dla osoby przybywajacej do niezbyt taniego miejsca jakim jest San Francisco stanowi sporo kasy...

Tak wiec ponawiam pytanie - czy trzeba miec bilet w obie strony, czy nie, bo mi sie dziewczyna stresuje :D

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem trzeba miec bilet w obie strony (bo to znaczy ze zamierzesz wrocic :D ), ale reki sobie nie dam za to obciac. Ale jesli go musi kupic sama niech dobrze pooglada bo ja ostatnio widzilam bilety (konkretnie do LA) round trip tansze niz one way.

no jednak nie - dowiedzialam sie z jeszcze innych zrodel, ze nie trzeba miec round, bo tego i tak nikt nie sprawdza (w sumie racja - mnie officer nie prosil o pokazanie biletu jak wyladowalam)

a promocje - no niestety, ona nie ma zbyt duzo czasu - wylatuje za niecaly miesiac, wiec jesli nie kupi teraz to potem moze miec problem (tez mnie zdziwilo jak bardzo oblozone sa loty do SF...)

dzieki,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...