Skocz do zawartości

odprawa celna - tabletki antykoncepcyjne :-)


Rekomendowane odpowiedzi

hej wam:-)

niedlugo wyjezdzam i zamierzam wziasc az 5 opak tabletek antykoncepcyjnych. nie mam zadnego zaswiadczenia od lekarza. czy uwazacie, ze moge miec jakies problemy? czy to ze mam te tabletki to nie ma zadnego znaczenia?

z gory dziekuje za info.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce wziąc tabletki antykoncepcyjne i to w większej ilości - 6, może nawet 8 opakowań :(

Mam tylko nadzieję, że to nie będzie powodem cofnięcia mnie na lotnisku z powrotem do kraju, bo właśnie w USA mam zamiar ich używać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce wziąc tabletki antykoncepcyjne i to w większej ilości - 6, może nawet 8 opakowań :(  

Mam tylko nadzieję, że to nie będzie powodem cofnięcia mnie na lotnisku z powrotem do kraju, bo właśnie w USA mam zamiar ich używać ;)

Isza twój chłopak jedzie z toba ? :D

czy na miejscu cos sie znajdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak jest na miejscu, w USA, nie widziałam go 8 miesięcy więc jak się domyślasz jest wiele do nadrobienia :(  i oboje nie możemy się już doczekać :D

No tak, dużo do nadrobienia, to 3-4 tabletki na dzień powinny Ci wystarczyć... Rozumiem więc dlaczego bierzesz az tyle opakowań... :twisted: :);)

A tak w ogóle: moja dziewczyna bierze 4 opakowania, bo zamierza zostać troszkę ponad 3 miesiące... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...