Skocz do zawartości

jaka pogoda i jakie tlumy ok 10 wrzesnia na Florydzie????


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to czy jest wtedy duzo huraganow czy tlyko jest taka obiegowa opinia ze we wrzesniu jest do [beeep] pogoda. mozna sie troche poopalac??? no i czy sa wtedt duze tlumy w tych najwiekszych atrakcjach?bo jak wiadomo wrzesien to juz koncowka sezonu... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tłumów , sezon na Florydzie trwa mniej więcej od grudnia do kwietnia ( wtedy też są najdroższe hotele),

Co do huraganów to raczej nie jest to obiegowa opinia, albo my mieliśmy pecha, Ja byłam tam w 2004 roku zaraz po tym jak uderzył (chyba)Ivan, i niestety popsuł nam troszkę plany. NASA na Cape Canaveral była zamknięta, Daytona Beach wyglądała jak opuszczone miasto, tylko gdzie niegdzie osoby naprawiające szkody, Palm Beach było jeszcze bardziej ziszczone, wprowadzono nawet tak jakby „godzinę policyjną”, W większości miasta nie było prądu i były liczne napady czy kradzieże, więc po 22, teoretycznie nie powinno się być na ulicy bez jakiegoś powodu.

Kilka dni później kiedy byliśmy na Key West zbliżał się następny huragan, i ogłosili ewakuację miasta, (na szczęście ten huragan ominął wtedy Key West) ale przeciągu 12 godzin miasteczko praktycznie opustoszało,

Mimo niewielkiej odległości w Miami bardzo dużo ludzi wylegiwało się na plażach i nie przejmowało się ostrzeżeniami. Pogoda jest bardzo ładna także dasz radę się poopalać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...