Skocz do zawartości

Miejsca warte zobaczenia w Nowym Jorku.


WojtekW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
ja tez.... Medison

cwaniak, który sam pisać nie umie a naśmiewa się z innych... jej, jak ja lubię takich ludzi... :? :roll:

Rypson, co to Medison Square Garden? Bo kurde nie wiem i jak wyszukiwarka zadziałałem... :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze sa te smietniki na freshpond rd i na myrtle ave

z ktorych polacy wybieraja ciuchy - hahahahhahahahahhahaha

no i oczywiscie niesamowity rarytas to wspanialy az nie do opisania

greenpoint ktorym wszyscy sie tak zachwycaja - niektorzy to nawet porownuja to cos do marszalkowskiej w wawie - smiech na sali

a jeszcze lepsze jest to smierdzace metro pelne brudasow i czarnuchow

hahahhahahhahahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez.... Medison

cwaniak' date=' który sam pisać nie umie a naśmiewa się z innych... jej, jak ja lubię takich ludzi... :? :roll:

Rypson, co to Medison Square Garden? Bo kurde nie wiem i jak wyszukiwarka zadziałałem... :roll: :?[/quote']

Nie nasmiewam sie z ludzi.... w przeciwienstwie do ciebie a czy ja pisac nie umiem... no nie umiem... i

A powinno byc Madison.... to taka nazwa budynkow na Madison Square... cwaniaku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez.... Medison

cwaniak' date=' który sam pisać nie umie a naśmiewa się z innych... jej, jak ja lubię takich ludzi... :? :roll:

Rypson, co to Medison Square Garden? Bo kurde nie wiem i jak wyszukiwarka zadziałałem... :roll: :?[/quote']

Nie nasmiewam sie z ludzi.... w przeciwienstwie do ciebie a czy ja pisac nie umiem... no nie umiem... i

A powinno byc Madison.... to taka nazwa budynkow na Madison Square... cwaniaku....

Wiem jak powinno być... Dlatego zwróciłem Ci uwagę, bo Ty nie powstrzymałeś się od tego, aby zwrócić uwagę innej osobie pisząc do tego stosowny komentarz... Widzę jednak, że trochę Cię to zabolało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...