Skocz do zawartości

Miejsca warte zobaczenia w Nowym Jorku.


WojtekW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie zabolalo i moja wypowiedz na temat czyjejs pomylki nie byla zgryzliwa ani wredna podalem dwie nazwy z wyrazem garden chlopak podal nazwe times sqaure garden cos co nie istnieje a ja podalem dwie inne najblizsze z wyrazem garden i skojrzylo mi sie to ze zadzialalem jak wyszukiwarka a nie ze ktos cos zle zrobil.... i ja chce koniecznie mu to wytknac... w przeciwienstwie do ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Nie nie zabolalo i moja wypowiedz na temat czyjejs pomylki nie byla zgryzliwa ani wredna podalem dwie nazwy z wyrazem garden chlopak podal nazwe times sqaure garden cos co nie istnieje a ja podalem dwie inne najblizsze z wyrazem garden i skojrzylo mi sie to ze zadzialalem jak wyszukiwarka a nie ze ktos cos zle zrobil.... i ja chce koniecznie mu to wytknac...  w przeciwienstwie do ciebie....

Sądząc po niektórych wypowiedziach na tym forum, faktycznie nie byłeś zgryźliwy... :):D

A wiesz, ja też nie byłem zgryźliwy w stosunku do Ciebie... Po prostu również "zadziałałem jak wyszukiwarka"... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hushtours.com/ - zwiedzanie NY z hip-hopowego punktu widzenia.wejdzcie na stronke (jesli wogule kogos to tu interesuje) i zobaczcie z kim sie w autobusie jedzie,kto jest przewodnikiem:):)):D):.Ale jaja-jak tylko znajde czas to jade bank-bilet 70 $ ale mysle ze warto, jak ktos lubi hip-hop oczywiscie.pozdro

Mistrzowska wycieczka. Też musze się na to wybrać

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda że wokół manhatanu pływa darmowy statek wycieczkowy?

z samego konca manhattanu plywa ferry czyli prom do Staten Island. Za darmo, no ale niestety nie wokol Manhattanu a z manhattanu na saten island i z powrotem z bardzo ladnym widokiem na Manhattan i Statue Wolnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

najciekawsze sa te smietniki na freshpond rd i na myrtle ave

z ktorych polacy wybieraja ciuchy - hahahahhahahahahhahaha

no i oczywiscie niesamowity rarytas to wspanialy az nie do opisania

greenpoint ktorym wszyscy sie tak zachwycaja - niektorzy to nawet porownuja to cos do marszalkowskiej w wawie - smiech na sali

a jeszcze lepsze jest to smierdzace metro pelne brudasow i czarnuchow

hahahhahahhahahahahahah

Jakim cudem ostałeś się w USA ? Bo z twoich postów wynika że masz dużo uprzedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Co tu sie duzo rozpisywac.Jak wtemacie.

Chodzi mi jednak o miejsca ktorych nie mozna znalezc w zadnym przewodniku.Te, ktore zwiedziliscie, zobaczyliscie i zrobily na Was wrazenie.

Jako przyklad kolega pokazl mi zdjecia z opuszczonej stqacji metra na Myrtle Ave - Czad!

Inny ma za kilka dni wyslac mi namiar na ludzi, ktorzy urzadzaja imprezy w opuszczonych budynkach.

Znacie takie miejsca?

trzymaj sie z daleka od squattersow i innych bumow chyba ze tesknisz za nozem pomiedzy zebrami - nyc to jedna wielka shithole jezdze tam tylko wtedy kiedy naprawde musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem ostałeś się w USA ? Bo z twoich postów wynika że masz dużo uprzedzeń.

a to jest faktycznie zagadka do tego ja mam jeszcze wiecej uprzedzen i tez sie "ostalem" w USA myslimy jednak z zona o przeniesieniu sie na Grenlandie kiedy bedziemy na emeryturze tam to uprzedzenia mozemy miec tylko do fok i garstki eskimosow...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

equitable co do uprzedzen to jak ten Wujek i Ciocia beda tymi z duzych liter do tego spotkasz inne osoby mile-uprzejme i pomocne to faktycznie to moze byc dziwne ze ktos ma jakies uprzedzenia ..

zycze CI abys same mile,bez uprzedzen oraz pomocne osoby spotykal na swojej drodze obojetnie gdzie bys nie byl i zyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...