Skocz do zawartości

jak wstapic do US ARMY?


Merkucio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jest to moj pierwszy poscik. Ja mam takie nie typowe pytanie. Chcę wyjechać do stanów i tam ( jeszcze nie wiem jak ) zaciągnąc sie do wojska. Moje mazenie.Czytałem kiedys na interii ze amerykanie nie chcą isc do woja , dlaczego ? przyczyna jasna wojna. // słyszałem tez , ale nie potwierdzone ,że bardzo lubia obco krajowców brac , i wtedy po kilku latach oczywiscie dostaje sie zielona karte , no i nie musze mowic ze zarobki tez sa dobre. Ale nie oto chodzi .Poprostu to trzeba lubic.I chce bronic americi, Bardzo prosze jesli ktos zna troszke te sprawy to prosze napisac . Albo czy jest to do zrealizowania. Z góry dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jest to moj pierwszy poscik. Ja mam takie nie typowe pytanie. Chcę wyjechać do stanów i tam ( jeszcze nie wiem jak )  zaciągnąc sie do wojska. Moje mazenie.Czytałem kiedys na interii ze amerykanie nie chcą isc do woja , dlaczego ? przyczyna jasna wojna. // słyszałem tez  , ale nie potwierdzone ,że bardzo lubia obco krajowców brac , i wtedy po kilku latach oczywiscie dostaje sie zielona karte , no i nie musze mowic ze zarobki tez sa dobre. Ale nie oto chodzi .Poprostu to trzeba lubic.I chce bronic americi,  Bardzo prosze jesli ktos zna troszke te sprawy to prosze napisac .  Albo czy jest to do zrealizowania. Z góry dziekuje .

Pierwszy wymog to zielona karta. Jak yego nie masz to zapomnij. I za sama chec wstapienia do sil zbrojnych kart nie daja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za takie cos to potem moga zamknac w Polsce chyba !??

W skrocie, posiadajac GC zwolnionym sie jest z zasadniczej sluzby wojskowej, posiadajac obywatelstwo USA zwolnionym sie jest z powszechnego obowiazku obrony RP, info za konsulatem Polski w NYC. Sprawdzalem w przed moim wyjazdem do Polski. I MONu o zadne pozwolenie nie pytalem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...