Skocz do zawartości

utrzymanie w stanach na internshipie


Martunia

Rekomendowane odpowiedzi

hej

s3uchajcie chce jechac na internshipa z JDJ, wiem ze sa nieciekawe opinie na ich temat ale wydaja mi sie najbardziej wiarygodni

proponuja mi pracodawce który za 45 godzin tygodniowo do przepracowania za miesiac propnuje 900 dolarów, nie wiem czy to jest brutto, pewnie tak, nie wiem ile maja mi z tego zdjąa bo zastanawiam sie czy za te kase to ja sie tam utrzymam, napiszcie troszke jak zyhe sie w stanach?biore pod uwage Arizone, IDAHO, UTAH

czy zakwaterowanie, jedzenie, dojazd do rpacodawcy jest drogi/tani?czy sobie po prostu zwyczajnei dam rade?ehhhhhh

bede wdzieczna

marta

martuniak@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

s3uchajcie chce jechac na internshipa z JDJ, wiem, ze sa nieciekawe opinie na ich temat, ale wydaja mi sie najbardziej wiarygodni

:D

czy sobie po prostu zwyczajnie dam rade?

Dasz, nie martw sie... Zastanowilo mnie jedno - czy, skoro bierzesz pod uwage 3 stany, JDJ daje Ci mozliwosc wyboru konkretnej oferty? Bo jesli tak, to mozesz - mniej wiecej lub bardzo szczegolowo - sama zastanowic sie ktore miejsce wybrac najlepiej i ile bedzie Cie kosztowalo zycie... Widzisz, trudno napisac, czy 900 USD to bedzie duzo, czy malo... Zalezy gdzie, zalezy co (czy w ogole?) bedziesz miala zagwarantowane (np. mieszkanie poprzez pracodawce, czy chocby wyzywienie - co sie zdarza np. w kasynach...), zalezy czy zdecydujesz sie na mieszkanie w pojedynke, czy tez nie przeszkodzi Ci obecnosc innych osob... I tak by mozna mnozyc i mnozyc, moim zdaniem taka kwota wystarczy Ci na przezycie, nawet przy najgorszych wariantach i koniecznosci zdania sie calkowicie na siebie, a moze byc i tak, ze spora czesc jeszcze zaoszczedzisz... Jesli wiesz juz lub dowiesz sie wkrotce DOKAD chca Cie wyslac, to mozemy to wspolnie wybadac... :wink: Aha, zdaje mi sie, ze obejmie Cie koniecznosc placenia podatku federalnego, chyba takze stanowego (zalezy gdzie...) oraz lokalnego (if any...).

Pozdrawiam,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

chomik...twierdzisz, ze "oficjalnie" osoba po chemi nie moze miec praktyk w banku, dzis rozmawialam z pania z fostera i zdecydowanie odpowiedziala mi ze nie ma takiej mozliwosc abym mogla odbywac praktyki ( jestem obsolwentka ekononii) w resteuracji na stanowisku ekonomisty....jak to jest dok3adnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...