Skocz do zawartości

iPod


baller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ostry test:) ludzie bardziej ambitni zawsze znajdą sobie coś innego niż ipod czy creative a ludzie mniej obyci będą między tymi dwoma markami wybierać

Ja moge powiedzieć jedno , nie ma firm totalnie złych lub totalnie dobrych są dobre modele i złe jednym firmom poprostu więcej wychodzi dobrych modeli a innym więcej złych wszysko kwestia poszperania w internecie i umniejętności stwierdzenia czego nam naprawde potrzeba bo o ile oglądanie zdjęć na 2 calach może być wygodne to już do oglądania filmów mam wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ambitni zawsze znajdą sobie coś innego niż ipod czy creative a ludzie mniej obyci będą między tymi dwoma markami wybierać  

nie no stary nie mozesz tak mowic ja dostosowalem sprzet do moich wymogow ( m.in. wyglad nie zaprzeczam ) , bo do zabawy uzywam np pda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie bardziej ambitni zawsze znajdą sobie coś innego niż ipod czy creative a ludzie mniej obyci będą między tymi dwoma markami wybierać

Roznie na to mozna patrzec.

Dla jednych istotny jest wyglad, dla innych cena. Zdarza sie, ze niektorzy wola zaufac znanej firmie i kupia cos niezaleznie od faktycznej jakosci ... (co nie znaczy, ze tak jest w przypadku wymienionych sprzetow).

Ja moge powiedzieć jedno , nie ma firm totalnie złych lub totalnie dobrych są dobre modele i złe jednym firmom poprostu więcej wychodzi dobrych modeli a innym więcej złych wszysko kwestia poszperania w internecie i umniejętności stwierdzenia czego nam naprawde potrzeba

Zgadzam sie w 100% i nie chodzi tu tylko o mp3-grajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu kupiłam irivera i jestem bardzo zadowolona :D na razie mam na nim 601 piosenek :D (aktualny stan na tą godzinę) Polecam takie cacko :lol: ma dyktafon, mozna zdjecia wrzucic, jakis tekst, budzik no i radio, na ktorym ogromnie mi zalezalo :lol: pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie mozna na to patrzec - czym te modele ujmuja, jak nie wygladem, to cena ...

Rzadko kiedy kupuje sie cos tylko dlatego, ze jest popularne - a popularnosc tez skads sie bierze (zwykle jest albo wysoka jakosc, albo zaufanie do marki).

uwierz mi większość osob kupuje ipody tylko dlatego że są popularne szczególnie dziewczyny i osoby mało obyte z elektroniką

a czemu są popularne jedne rzeczy a drugie mniej? bo mają dobry marketing jak ładniej opakujesz psią kupe i dobrze ją wypromujesz dobrze się sprzeda:)

no i przypomina mi się reklama ipod nano w NYC na manhattanie na polowie wierzowca ogromna reklama tego ipoda nie wiele firm stać na taką reklame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie mozna na to patrzec - czym te modele ujmuja, jak nie wygladem, to cena ...

Rzadko kiedy kupuje sie cos tylko dlatego, ze jest popularne - a popularnosc tez skads sie bierze (zwykle jest albo wysoka jakosc, albo zaufanie do marki).

uwierz mi większość osob kupuje ipody tylko dlatego że są popularne szczególnie dziewczyny i osoby mało obyte z elektroniką

a czemu są popularne jedne rzeczy a drugie mniej? bo mają dobry marketing jak ładniej opakujesz psią kupe i dobrze ją wypromujesz dobrze się sprzeda:)

no i przypomina mi się reklama ipod nano w NYC na manhattanie na polowie wierzowca ogromna reklama tego ipoda nie wiele firm stać na taką reklame

Dokładnie.

Nie wiem, czemu ludzie upierają się przy tych iPodach. Wiem, wiem - marka i reklama. Dla mnie one nawet nie wyglądają jakoś specjalnie. W dodatku większość osób, ktora się na tym zna, podkreśla, że akurat iRiver'om pod względem jakości dźwięku nic nie dorówna (a imo są naprawdę bardziej stylowe).

Ja osobiście przymierzam się do kupna albo tego modelu:

SAMSUNG YEPP, 20GB, color

albo tych:

iRIVER H120, 20 GB - monochromatyczny wyświetlacz, ale ponoć już legenda jeśli chodzi o jakość dźwięku (modele apple czy Sony mogą się pod tym względem ponoć schować).

iRIVER H320, 20 GB, color

Wśród marki IRiver można również znaleźć coś tak małego jak iPod nano... Dlatego nie wiem, po co się porywać na jabłuszko?!

Miałem porównanie pomiędzy odtwarzaczem CD-MP3 marki iRiver a moim Panasoniciem SL-CT710. Oba bardzo dobre, cienkie (ok. 1 cm), z pilotem, ale zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu iRiver w którym dźwięk był o wiele lepszy (niestety było to już po fakcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam YH-920GS miałem model wyższy YH-925GS ( teoretycznie lepszy) ma on strasznie niedopracowane oprogramowanie często się zawiesza krótko działa na bateri, jest duży ciężki straszne cyrki z podłączeniem do kompa ogolnie odradzam wolabym irivera H10 chociaż ma o wiele gorszy wyświetlacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...