Skocz do zawartości

iPod


baller

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie troszke dziwne nie zbyt moze do USA hehe.. Ale wiecie ze wyszly w USA iPody fajne odtwarzacze i wogole. Ja wlasnie chcialabym zakupic jeden znich chodzi mi glowie o iPod with VIDEO w stanach nawet nie tak strasznie drogo kosztuje. Wiec pytanie jest jak to bedzie zakupie w USA przywiaze do Polski jak to sie laduje to chyba nie jest na baterie paluszki hehe czy jak sorrka ale ja zielona jestem jak narazie a bardzo mi sie podoba to cacko :D I wogole co myslicie o iPod'ach warto kupic. Moze ktos z Was jest juz posiadaczem tego wynalazku lol wiec prosze o opinie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Pytanie troszke dziwne nie zbyt moze do USA hehe.. Ale wiecie ze wyszly w USA iPody fajne odtwarzacze i wogole. Ja wlasnie chcialabym zakupic jeden znich chodzi mi glowie o iPod with VIDEO w stanach nawet nie tak strasznie drogo kosztuje. Wiec pytanie jest jak to bedzie zakupie w USA przywiaze do Polski jak to sie laduje to chyba nie jest na baterie paluszki hehe czy jak sorrka ale ja zielona jestem jak narazie a bardzo mi sie podoba to cacko :D I wogole co myslicie o iPod'ach warto kupic. Moze ktos z Was jest juz posiadaczem tego wynalazku lol wiec prosze o opinie :lol:

Przez USB ładujesz, a jak nie masz kompa lub innego urzadzenia z usb, to mozesz kupic odpowiednie akcesorie Apple'a, ktore jest konwerterem z usb do gniazdka elektrycznego, ale jak nie masz kompa, to jak bedziesz piosenki na ipoda wkladac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś takiego jak telefon komórkowy - własna bateria, jak się rozładuje to ładujesz za pomocą specjalnej ładowarki.

a co co cen to też przyłączam się do pytania bo też chciałbym coś takiego przywieść :D myślałem o odtwarzaczu Creativa z 3,5" wyświetlaczem, orientuje się ktoś w cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPody sa super

ja mam tylko shuffle ale facet ma tego najlepszego.

iPoda podlaczasz kabelkiem do USB i tak sie laduje a w tym samym czasie aktualizuje liste plikow z iTunes. ladowac mozesz rowniez jesli dokupisz sobie stacje z glosnikami, takie nie z Apple nie sa drogie a duzo latwiej sie w domu/pracy oglada i slucha plus rownoczesnie laduje baterie.

Ja uzywam glownie dla Podcastow, sa za darmo i mozna sobie w drodze do pracy angielski podszlifowac, mozna rowniez na za darmo filmiki sciagac np happytreefriends :D albo wiadomosci.

krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troszke dziwne nie zbyt moze do USA hehe.. Ale wiecie ze wyszly w USA iPody fajne odtwarzacze i wogole. Ja wlasnie chcialabym zakupic jeden znich chodzi mi glowie o iPod with VIDEO w stanach nawet nie tak strasznie drogo kosztuje. Wiec pytanie jest jak to bedzie zakupie w USA przywiaze do Polski jak to sie laduje to chyba nie jest na baterie paluszki hehe czy jak sorrka ale ja zielona jestem jak narazie a bardzo mi sie podoba to cacko :D I wogole co myslicie o iPod'ach warto kupic. Moze ktos z Was jest juz posiadaczem tego wynalazku lol wiec prosze o opinie :lol:

Ladujesz przez komputer via USB 2.0. Jak masz starszy komputer, to moga byc problemy z ladowaniem, ale transferowac pliki bedziesz mogl dalej. Jak chcesz ladowac bez komputera to musisz kupic USB power adapter za $29.99 oraz komplet wtyczek za $39.99 (zeby moc ladowac w Polsce). Mozesz to wszystko kupic w sklepach Apple, lub w sklepach z eletronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troszke dziwne nie zbyt moze do USA hehe.. Ale wiecie ze wyszly w USA iPody fajne odtwarzacze i wogole. Ja wlasnie chcialabym zakupic jeden znich chodzi mi glowie o iPod with VIDEO w stanach nawet nie tak strasznie drogo kosztuje. Wiec pytanie jest jak to bedzie zakupie w USA przywiaze do Polski jak to sie laduje to chyba nie jest na baterie paluszki hehe czy jak sorrka ale ja zielona jestem jak narazie a bardzo mi sie podoba to cacko :D I wogole co myslicie o iPod'ach warto kupic. Moze ktos z Was jest juz posiadaczem tego wynalazku lol wiec prosze o opinie :lol:

Wśród ludzi bardziej obeznanych z dźwiękami iPod'y nie są uważane za dobre rozwiązanie. Ponoć o wiele lepsze są odtwarzacze mp3 (z mozliwością video) iRivery czy nawet Samsungi Yepp'y. Według mnie nawet ładniej wyglądają. Zastanów się więc dobrze, czy chcesz akurat iPod'a. Zobacz na forum: http://forum.mp3store.pl/index.php?showforum=134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipod'a spokojnie naladujesz na USB 1.0 , koncowki nie musisz kupować do ładowarki, bo "część" ładowarki poprostu się ściąga i możesz podłaczyć do reszty ładowarki kabel np. od zasilania miniwierzy , a najlepiej i najtaniej kupić przejsciowke w mediamarkt za 4zeta i po sprawie . Jedynym mankamentem usb 1 ( jesli pod ttaki bedziesz podłączał ) mały transfer i dlatego wolny update playlist . o baterie nie masz się co martwić starcza na długo - mam 4 generację i starcza na 14h słuchania muzy bez przerwy ( lot usa-polska :D ) , troszkę słabiej wypada nano 50% . Polecam zakup na stronie appl'a bo wtedy mozesz wygrawerować na tylniej obudowie swoje ID :lol:

creativ'a nie polecam - mnie nie podoba sie obsługa menu a takze jesli chodzi o modele z duża pojemnoscią - o wielkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie zorientowanych znajomych, bo dla mnie to nowy temat (wczesniej kupowalem mp3CD) i wg nich warto pomyslec o Sony NW-E507.

Zastanawiam sie w tej chwili nad iPODem Nano i tym Soniaczem (Photo/Video sa dla mnie zbyt duze i zbyt ciezkie) - ale z iPODa zrezygnuje chyba przez baterie (trzyma krocej jakies 3 razy, uzytkownicy skarza sie tez, ze baterie umieraja po pol roku).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie zorientowanych znajomych, bo dla mnie to nowy temat (wczesniej kupowalem mp3CD) i wg nich warto pomyslec o Sony NW-E507.

Zastanawiam sie w tej chwili nad iPODem Nano i tym Soniaczem (Photo/Video sa dla mnie zbyt duze i zbyt ciezkie) - ale z iPODa zrezygnuje chyba przez baterie (trzyma krocej jakies 3 razy, uzytkownicy skarza sie tez, ze baterie umieraja po pol roku).

Pozdr.

Za najlepsze mp3Playery uchodzą iRivery...

(ależ mi się zrymowało :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...