Skocz do zawartości

jaki moge wziasc bagaz jesli lece przez Frankfut do new york


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Hej wiem ,ze jesli lece do Usa to moge wziasc 2  bagaze po 23 kilo ,ale jesli mma przesiadke we Frankfurcie to nie musze za to doplacac ?

BO juz sama nie wiem ,prosze oszybka odpowiedz  :cry:  :wink:

Nie, niczego nie dopłacasz. Poza tym bagaż nadany na lotnisku w Polsce zobaczysz dopiero w Stanach (we Frankfurcie sie nim nie zajmujesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co czeka mnie na lotnisku we Franfurcie ,bo mam tam tylko???

Czy ktos moglby mi w skrocie opisac ??

Czeka Cię znalezienie odpowiedniego lotu do NY i ponowna kontrola paszportowa/bagażu podręcznego :D Tylko tyle, bagażem podróżnym się nie przejmujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co czeka mnie na lotnisku we Franfurcie ,bo mam tam tylko???

Czy ktos moglby mi w skrocie opisac ??

Czeka Cię znalezienie odpowiedniego lotu do NY i ponowna kontrola paszportowa/bagażu podręcznego :D Tylko tyle, bagażem podróżnym się nie przejmujesz.

ponowna kontrola paszportowa? chyba nie można wyjść poza strefę bezcłową przy przesiadce... Może nie mam racji, ale wyobraźmy sobie taką sytuację: lecę na przykład do Meksyku, przesiadka w Nowym Jorku, przecież nie mogą mnie wypuścić poza strefę bo nie mam wizy, mam tam tylko przesiadkę... (oglądałeś the terminal :twisted: ??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co czeka mnie na lotnisku we Franfurcie ,bo mam tam tylko???

Czy ktos moglby mi w skrocie opisac ??

Czeka Cię znalezienie odpowiedniego lotu do NY i ponowna kontrola paszportowa/bagażu podręcznego :D Tylko tyle, bagażem podróżnym się nie przejmujesz.

ponowna kontrola paszportowa? chyba nie można wyjść poza strefę bezcłową przy przesiadce... Może nie mam racji, ale wyobraźmy sobie taką sytuację: lecę na przykład do Meksyku, przesiadka w Nowym Jorku, przecież nie mogą mnie wypuścić poza strefę bo nie mam wizy, mam tam tylko przesiadkę... (oglądałeś the terminal :twisted: ??)

Nie oglądałem The Terminal niestety.

Cóż, mnie na lotnisku w Monachium, gdy leciałem do USA, ponownie sprawdzili a także przed taśmą patrzyli na paszport (sprawdzając wizę i pytając po co jadę do USA). Zaznaczam, że po wyjściu z samolotu od razu udałem się pod odpowiednią bramkę z kolejnym lotem :lol:

BTW:

Mnie zawsze wydawało sie, że np. bez wizy kanadyjskiej nie mogę lecieć do USA przez Kanadę. Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...