Skocz do zawartości

Czy ktos juz z nimi wygral - ytp ?!?!?!?!?!!?!?!?


Rekomendowane odpowiedzi

Musze powiedzieć, że udało mi sie obniżyć cene o ok 400-500zł. po przez zmiane przewoźnika z lufthansy na KLM, czyli nawet podniosłem standard, ale jak znalazłem jeszcze tanczego przewoźnika to już był problem.

aha- chyli ze w koncu kupili ci bilet ktory ty znalazles?czy moze zaplaciles 700zl i mogles se zmienic?prosze napisz jak to zrobiles..pilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć, że udało mi sie obniżyć cene o ok 400-500zł. po przez zmiane przewoźnika z lufthansy na KLM, czyli nawet podniosłem standard, ale jak znalazłem jeszcze tanczego przewoźnika to już był problem.

aha- chyli ze w koncu kupili ci bilet ktory ty znalazles?czy moze zaplaciles 700zl i mogles se zmienic?prosze napisz jak to zrobiles..pilne

bo widzisz..mi tez obnizyli z 3400 na 3000 ale ja chce leciec za 2510(do dzis mam rezerwacje tego biletu wiec nie wiem co robic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wygral i nie wygra z YTP - oni sa silni i ich umowy (zreszta jak wszystkich biur tego typu) sa tak napisane, ze... mhhhh trzeba niezle sie znac na prawie zeby tam cokolwiek wyegzekfowac dla siebie- a na prawnikow (DOBRYCH) niestety nas, studentow, chyba nie do konca STAC :)(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...