Skocz do zawartości

Czy ktos juz z nimi wygral - ytp ?!?!?!?!?!!?!?!?


Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie wygral i nie wygra z YTP - oni sa silni i ich umowy (zreszta jak wszystkich biur tego typu) sa tak napisane, ze... mhhhh trzeba niezle sie znac na prawie zeby tam cokolwiek wyegzekfowac dla siebie- a na prawnikow (DOBRYCH) niestety nas, studentow, chyba nie do konca STAC :)(((

nie rozumiem zaden rzecznik ochrony konsumenta nie chcial pomoc...? jakos nie chce mi sie wierzyc ze to olali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkukrotnej wymianie e-maili sami zamienili mi przewoznika i miejsce docelowe no i wyszło taniej. Pomimo tego wysłałem im jeszcze zapytanie o znizki gwarantowane z ISIC no i cisza tak samo jak odpowiedz na moje tansze poł które wyszukałem na necie tez cisza. Widocznie maja jakies umowy z przewoznikami i Pan Michał tez cos z tego ma :evil: No pocieszam się tym, ze jak ktos za rok poczyta to forum to bedzie omijał to biuro okragłym łukiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie ludziska na ten adres mailowy!!

to dziennikarka z TVN!

chce zrobic reportaz o naszej "ukochanej" firmie!!

ambrom@o2.pl.

Bierzmy sie do roboty!!

Nie dajmy im dalej naciagac studentów ani nikogo innego!!

Ta osoba naprawde chce nam pomoc!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkukrotnej wymianie e-maili sami zamienili mi przewoznika i miejsce docelowe no i wyszło taniej. Pomimo tego wysłałem im jeszcze zapytanie o znizki gwarantowane z ISIC no i cisza tak samo jak odpowiedz na moje tansze poł które wyszukałem na necie tez cisza. Widocznie maja jakies umowy z przewoznikami i Pan Michał tez cos z tego ma :evil:  No pocieszam się tym, ze jak ktos za rok poczyta to forum to bedzie omijał to biuro okragłym łukiem :)

kurde...

wyslalam im chyba z 10000 emaili z tanszymi polaczeniami, nawet z rezerwacja lotu i nic..nie chcieli mi kupic tanszego biletu w zaden inny sposob niz przez firme amin...

siet!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...