Skocz do zawartości

lot do Nowego Jorku


jadzia83

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem przekonany czy kupowanie u przewaźników jest najtańsze. Musisz wtedy lecieć cały czas jednymi liniami, kupując przez internet lub w biurze podróży mogą dobrać ci linie lotnicze, dopasować promocje itp. Mi dzięki temu troszkę taniej wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej w biurach jest taniej, oni kupuja bilety hurtowo, potem odsprzedaja (w uproszczeniu) i czesciej wychodzi taniej niz u przewoznikow, czasem duzo taniej. Teraz kupilem bilet w BA w Campusie i w porownaniu z cena ze strony BA zaoszczedzilem ponad 400PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezposrednio tylko lotem latalem choc chyba dawnooo temu panamem lecialem z raz ale nie dam glowy... :) ale wole od prau lat z przesiadka leciec nawet jesli na lotnisku mam spedzic pare godzin niz LOTem leciec... bardzo nieciekawe linie moim zdaniem strasznie blado wypadaja na tle innych... moja ulubiona zdecydowanie AirFrance....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezposrednio do USA z Polski lata tylko LOT. Tak samo z USA do Polski. Kiedys byla Delta, Pan AM, American Airlines i chyba United Airlines (teraz maja co-operate z Lotem).

Pan Am pewnie nadal by latał, gdyby nie Lockerbee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...