Jump to content

Jak to jest z powrotem nielegalnych ?


Callan

Recommended Posts

Wszyscy wiemy jak to jest z osobami będącymi nielegalnie ... wiadomo, że po pewnym czasie ludzie - no przynajmniej część z nich - chcą wracać. Czy w zwiazku z tym mają jakieś problemy na granicy, są zatrzymywani, czy od razu są puszczani na samolot z wbitym zakazem wlotu na teren USA :)

Jak to wszytko wygląda z autopsji spotkał sie ktośz tym ludziki :)

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy wiemy jak to jest z osobami będącymi nielegalnie ... wiadomo, że po pewnym czasie ludzie - no przynajmniej część z nich - chcą wracać. Czy w zwiazku z tym mają jakieś problemy na granicy, są zatrzymywani, czy od razu są puszczani na samolot z wbitym zakazem wlotu na teren USA  :)  

Jak to wszytko wygląda z autopsji spotkał sie ktośz tym ludziki  :)

nic sie nie dzieje. oddajesz przedawniony I-94 lub wcale.

Link to comment
Share on other sites

skoro cię tam nie chcą to chyba nie będą robić problemu że wyjeżdżasz :o przecież gdyby mieli cię zatrzymać, to po pierwsze przebywał byś w USA jeszcze dłużej, a areszt, proces itp to dalsze wydatki dla rządu amerykańskiego... raczej się nie opłaca :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma kontroli Granicznej przy wyjeździe z USA :!:

Jest jedynie kontrola Bezpieczeństwa, którą przeprowadza Airport Security lub pracownicy danej firmy Lotniczej.

Na granicy mogą zostać tylko zatrzymani Ci których dokument podróży nie zgadza się z biletem lub ich Nazwisko wyskoczy na komputerze, że są poszukiwani Listem Gończym.

Nazwiska do komputera trafiają na podstawie biletów imiennych.

Link to comment
Share on other sites

przy wyjezdzie nikogo nie obchodzi czy byles legalnie czy nie... natomiast konsekwencje sa mocne... w NAV figurujesz juz na czerwonej liscie bo sa trz:) biala zolta i czerwona.... ale to nie skresla twoich szans na powrot do usa... teraz wazne jest ile czasu tu byles nielegalnie i jakie inne zarzutry masz na swoim koncie przede wszystkim nielgalna praca... dostajesz Bana na okres od 1 roku do 10 lat lub... IO co skresla twoje szanse na powrot do usa na cale zycie ale mozesz walczyc co po paru latach zaowocuje tylko banem... jesli masz bana mozesz starac sie o wize ale za kazdym razem konsul ci powie ze masz bana i to jest powod nie wydania promesy... od bana nie mozna sie odwolywac po jakims tam czasei chyba pol roku od decyzji.... niestety nie poznasz decyzji jest to sprawa konsulatu i ty nie wiesz tak naprawde na ile ten ban jest.... jesli natomisat masz IO wtedy moze byc tobie odmowiona wogoole rozmowa z konsulem... IO to ILLEGAL OPERATION.... IO dostaje sie za: klamanie w czasei rozmowy z konsulem ktore konsul uzna za bardzo skzoldiwe, falszywe dokumenty wszelkiego rodzaju nawet legitymacja szkoly podstawowej z podrbiona pieczatka co nie jest trudne przy uzyciu 2zl o ile pamietam :o, przestepstwa na terenie usa, przestepstwa utajnione na terenie polski, podejrzenie o terroryzm i wiele innych przewinien...

Istnieje jednak mozliwosc wydania promesy osobie z banem poprostu szczescie, bo pracownicy nie mili czasu sprawdzic dokladnie jak to czesto dzieje sie przed wakacjami kiedy studenci skladaja DSy, ok powiedzmy mimo wszystko promese otrzymujesz ale na lotnisku w usa kazdy jest juz sprawdzany w systemie NAV i tam cie poprostu zawroca choc przyznam ze znam jeden przypadek otrzymania promesy pozniej wizy przez dziewczyne ktora byla 4 lata nielegalnie w usa pojechala do polski i w marcu tego roku wrocila naprawde mega szczescei nic tylko w power ball grac :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...