Jump to content

stawki za prace w nocy


Recommended Posts

Posted
mamm pyatnko czy to prawa, że za pracę w godzinach nocnych np. os 23 do 7am stawka godzinowa liczy się*1,5? dzieki z góry za odpowiedź

Nie spotkalem sie nigdy z czyms takim w ofercie pracy ...

Posted

rok temu mialam nocna zmiane i faktycznie placili wiecej.. 1 dolca wiecej... pozdrawiam. Juz za 4 dni wylot!!!!!!

Posted
mamm pyatnko czy to prawa, że za pracę w godzinach nocnych np. os 23 do 7am stawka godzinowa liczy się*1,5? dzieki z góry za odpowiedź

stawka 150% nalezy sie ustawowo w niektorych przypadkach za prace ponad limit tygodnia/dnia pracy.

natomiast dodatkowa stawka za prace w godzinach nocnych zalezy od pracodawcy (kasyna tez moga za to placic ekstra, co nie znaczy ze 150%).

nara, heh

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
Posted

Zalezy czy jestes w unii oraz jakie warunki ma firma. Jedne placa, inne nie. Zwykle normalna stawka jak masz nocne zmiany tylko. Nieraz daja wiecej jak ktos w dzien pracuje i czasem musi zostac na noc.

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...