bartolomeo Posted June 7, 2006 Report Posted June 7, 2006 mamm pyatnko czy to prawa, że za pracę w godzinach nocnych np. os 23 do 7am stawka godzinowa liczy się*1,5? dzieki z góry za odpowiedź
rydzo Posted June 7, 2006 Report Posted June 7, 2006 mamm pyatnko czy to prawa, że za pracę w godzinach nocnych np. os 23 do 7am stawka godzinowa liczy się*1,5? dzieki z góry za odpowiedź Nie spotkalem sie nigdy z czyms takim w ofercie pracy ...
creek Posted June 7, 2006 Report Posted June 7, 2006 rok temu mialam nocna zmiane i faktycznie placili wiecej.. 1 dolca wiecej... pozdrawiam. Juz za 4 dni wylot!!!!!!
Hania Posted June 7, 2006 Report Posted June 7, 2006 Jezeli to praca w kasynie, to wiecej nie placa-traktowane to jest jako normalna zmiana.
heh Posted June 7, 2006 Report Posted June 7, 2006 mamm pyatnko czy to prawa, że za pracę w godzinach nocnych np. os 23 do 7am stawka godzinowa liczy się*1,5? dzieki z góry za odpowiedź stawka 150% nalezy sie ustawowo w niektorych przypadkach za prace ponad limit tygodnia/dnia pracy. natomiast dodatkowa stawka za prace w godzinach nocnych zalezy od pracodawcy (kasyna tez moga za to placic ekstra, co nie znaczy ze 150%). nara, heh
krzysiekNYC Posted June 20, 2006 Report Posted June 20, 2006 ja mam placone nocki 150% a takze soboty i niedziele glownie za roboty na manhatanie, wymiana dywanow i takie tam. Pozdrawiam
banderas Posted June 14, 2008 Report Posted June 14, 2008 hej ja pracuje w magazynie i mam 11,5$/h a ze pracuje na nocnej zmianie mam o 0.20$ wiecej
kubakj Posted August 30, 2008 Report Posted August 30, 2008 Zalezy czy jestes w unii oraz jakie warunki ma firma. Jedne placa, inne nie. Zwykle normalna stawka jak masz nocne zmiany tylko. Nieraz daja wiecej jak ktos w dzien pracuje i czasem musi zostac na noc.
lukasker Posted May 9, 2010 Report Posted May 9, 2010 ja w kasynie na nocną zmiane miałem dwa dolce więcej na ręke niż inne zmiany
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.