Skocz do zawartości

Laptop a bagaż podręczny


Rekomendowane odpowiedzi

nie powinno być problemów jeśli weźmiesz mały plecak i torbe z laptopem

ale jeśli bedziesz dźwigać wielka walizke albo wielki plecak i dodatkowo

torbe z laptopem to mogą się przyczepić

ja miałem laptopa w plecaku zmieścił się bezproblemowo i nie było problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, zadnych problemow nie bedzie. Ja wiozłam laptopa, torebke i mini torbe i wszystko przebieglo bezproblemowo, wiec luzik.

Tylko nie zapomnij wyciagnac laptopa z torby przed przeswietleniem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczalny bagaz podreczny to zwykle: plecak lub walizka, latop lub aparat, literatura do czytania w celu zabicia czasu w podrozy :o

Moj bagaz podreczny wygladal tak: walizka + laptop + aparat na szyi + torba od aparatu wypchana obiektywami + literatura do czytania w formia kilku ksiazek :)

nie panikujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja takze biore ze soba laptopa w torbie iz tego co mi wiadomo bagaz podreczny moze skladac sie z jednej torby/plecaka. Z checia chcialbym wziasc dodatkowo plecak.

Lece Lufthanza

Jestem żywym przykładem na to, że nie ma żadnych problemów w Lufthansie jesli chodzi o dwie torby podręczne. W jednej ręce miałem plecak a w drugiej laptopa. Żadnych problemów, dopłat etc. Było to w 2004 r. przy powrocie ze Stanów liniami Lufthansa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Nie rozumiem tego.Ktos tu wczesniej napisal,ze na przejsciu granicznym przed przeswietleniem powinnam wyciagnac laptopa z torby????

Normalnie cykor ze mnie taki,ze boje sie o tego mojego laptopika:/

Co moiwc na lotnisku,jesli mnie o niego zapytaja? Ze gdzie kupilam?( rzecz jasna kupilam w USA, no i jutro wracam do Polski).

Co w razie draki-powinnam powiedziec celnikowi?

No i czy rzeczywiscie musze wyciagnac laptopa z torby???? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...