Skocz do zawartości

Laptop a bagaż podręczny


Rekomendowane odpowiedzi

temat juz poruszany na forum nie raz ,

ja moge powiedziec ,ze lufthansa ,KLM , alitalia, delta nie robily mi problemow laptop + plecak

w warszawie oczywiscie przechodze przez " nic do oclenia " ale jakby mnie zapytali to kompa kupilem na allegro wraz za amerykanskim zasilaczem bo bylem przewidywalny ;) jak nie ma sie zadnej fakturki paragonu gwarancji itp nie sa w stanie udowodnic miejsca zakupu - co prowadzi do braku naliczenia cla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie rozumiem tego.Ktos tu wczesniej napisal,ze na przejsciu granicznym przed przeswietleniem powinnam wyciagnac laptopa z torby????

Normalnie cykor ze mnie taki,ze boje sie o tego mojego laptopika:/

Co moiwc na lotnisku,jesli mnie o niego zapytaja? Ze gdzie kupilam?( rzecz jasna kupilam w USA, no i jutro wracam do Polski).

Co w razie draki-powinnam powiedziec celnikowi?

No i czy rzeczywiscie musze wyciagnac laptopa z torby???? :roll:

Boze, co za panika...spokojnie :lol:

Normalną rzeczą jest to, iż na lotnisku, przed bramką, która prześwietla Twoje rzeczy wyciąga się laptopa z opakowania/torby/plecaka. Nie wyciaga sie go po to, zeby o nim opowiadac skąd i dlaczego sie go ma, tylko dlatego, żeby Ci sie laptop nie prześwietlił...wiec jest to raczej dla dobra Twojego laptopa, a nie zeby mu zaszkodzic o co się tak bardzo martwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...