Skocz do zawartości

Wymazany z rejestru a formularz


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko ,11lat temu troche narozrabiałem :oops: zostałem skazany prawomocnym wyrokiem sądu na 1,5 roku wiezienia w zawieszeniu na 4

przez to nie otrzymałem zielonej karty,mam rodziców w stanach są obywatelami,,dwa lata po otrzymaniu wyroku czyli w czasie trwania zawieszenia poszedłem po wize i nie zaznaczyłem że byłem karany :? szybko zajarzyli że coś nie tak skoro rodzice są na zielonej karcie,i sprawdzili mnie w warszawie,przefaksowane dokumenty pokazał mi pan przez szybke i podziekował :evil: od tego czasu nie starałem sie o wize

czyli 8 lat jestem wymazany z rejestru osób skazanych i posiadam stosowny dokument od ministerstwa sprawiedliwości tego lata planuje wyjazd prosze o podpowiedz czy mam zaznaczyc teraz że jestem osobą karaną?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ,11lat temu troche narozrabiałem :oops: zostałem skazany prawomocnym wyrokiem sądu na 1,5 roku wiezienia w zawieszeniu na 4

przez to nie otrzymałem zielonej karty,mam rodziców w stanach są obywatelami,,dwa lata po otrzymaniu wyroku czyli w czasie trwania zawieszenia poszedłem po wize i nie zaznaczyłem  że byłem karany :? szybko zajarzyli że coś nie tak skoro rodzice są na zielonej karcie,i sprawdzili mnie w warszawie,przefaksowane dokumenty pokazał mi pan przez szybke i podziekował :evil: od tego czasu nie starałem sie o wize

czyli 8 lat jestem wymazany z rejestru osób skazanych i posiadam stosowny dokument od ministerstwa sprawiedliwości tego lata planuje wyjazd prosze o podpowiedz czy mam zaznaczyc teraz że jestem osobą karaną?

pozdrawiam

Tak, bo byles karany, przecize wyrok byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, tego to ja juz nie wiem. Ale przypuszczam, ze u nich czegos takiego nie ma. Wnioskuje to na podstawie tego, ze znajomy daaaawno temu jako mlody chlopak zostal ukarany za posiadanie marihuany(?) (18 lat temu) i do tej pory nie wjedzie do Kanady poniewaz ciagle figuruje w sytemie amerykanskim a Amerykanie znowu dziela sie takimi rzeczami z Kanada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, tego to ja juz nie wiem. Ale przypuszczam, ze u nich czegos takiego nie ma. Wnioskuje to na podstawie tego, ze znajomy daaaawno temu jako mlody chlopak zostal ukarany za posiadanie marihuany(?) (18 lat temu) i do tej pory nie wjedzie do Kanady poniewaz ciagle figuruje w sytemie amerykanskim a Amerykanie znowu dziela sie takimi rzeczami z Kanada.

Jest, ale proces wymazania z rejestru jest dlugi i kosztowny. I nie kazdy wyrok moze byc wymazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...