Skocz do zawartości

plyty cd


palkow

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje za odpowiedz:)ale mam jeszcze jedno pytanko: jesli znajda takie plytki to jakie moga byc konsekwencje?

10 lat w zawieszeniu na 20. Do tego prace społeczne na terytorium Alaski, gdzie obecnie budują przeprawę ziemną pomiędzy USA a Rosją. W każdym bądź razie wakacje w USA będziesz miał za friko :D

A na serio - sięgnij do odpowiednich zapisów w polskim prawie. Teoretycznie coś Ci tam grozi, jeśli udowodnią, że to Twoje, ale praktycznie w zupełności o nic bym się nie martwił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku imigracyjny sie pyta?

- Coi to za plyty, pirackie?

- Nie to kopie, oryginaly mam w domu

- oki, pojedziemy, zobaczymy....

I w tym momencie polowa z nas by zbankrutowala, jakbysmy mieli kupic oryginaly :shock: :) :shock:

...tak btw to ja juz w sumie na kompie mam ze 2-3 aplikacje na cracku, zero filmow...tylko muzyka zostala... a wy?, Jak u was z legalnoscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak btw to ja juz w sumie na kompie mam ze 2-3 aplikacje na cracku, zero filmow...tylko muzyka zostala... a wy?, Jak u was z legalnoscia?

cicho.

oczywiście, że wszystko na legalu + open source... (muzyka także open source)...

:) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...