Jump to content

problemy z forum


monroe

Recommended Posts

Witam,

od paru dni forum działa masakrycznie wolno. Trzeba dość długo czekać, aby dostać sie do odpowiedniego działu (poza tym jest raczej ok, choć nie do końca tak szybkie jak było do tej pory). Wydaje mi się, że to nie tylko mój problem, chyba że się mylę?

Link to comment
Share on other sites

No i do tego działy i wątki w których od ostatniej wizyty pojawiły się nowe wypowiedzi nie są podświetlone.

Dziś rano wszystko miałem na pomarańczowo. Dlatego dałem "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane". No i teraz z kolei wszystko jest stare czyli nie pomarańczowe :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety modyfikacja uznająca posty za nieprzeczytane aż do momentu ich faktycznego przeczytania nie sprawdziła sie i została cofnięta. Po staremu jako nieprzeczytane posty uznawane są tylko te z danej sesji (po wylogowaniu wszystkie uznane są za stare).

Z powodu stałego problemu phpBB w postaci problemu z logowaniem (czasami trzeba robić to dwukrotnie) polecam logowanie się przy pomocy "Zaloguj się, aby sprawdzić wiadomości" (ta forma działa zawsze).

Link to comment
Share on other sites

Nadal jednak trzeba czekać ponad 30 sekund, aby zalogować się do jakiegokolwiek działu (czyli np. Formalności, Offtopic, Forum ogólne USA) na tym forum... :? [po wejściu do odpowiedniego działu jest już ok]

Link to comment
Share on other sites

Cos jednak jest nie tak. Wejscie na kazdy dzial trwa 20-25 sek. Mam nadzieje ze da sie to jakos usunac i nie jestem jedynym ktory ma ten problemem.

Dokładnie. Nie wiem, czy wina leży po mojej/naszej stronie, czy chodzi o forum... :/ Używam najnowszego Firefoxa, ale specjalnie sprawdzałem też na IE i Operze - historia niestety podobna... :/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...