Skocz do zawartości

włosy :)


Budweiser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

W sobote lece do usa. Szkoda mi miejsca i wagi na branie maszynki wiec zamierzam ogolic sie na zero :) a jak. Zastanawiam sie tylko czy bedzie to moglo miec jakies nieprzyjemne konsekwencje. Chodzi mi o to, ze na zdjeciu w paszporcie i zdjeciu wizowym mam normalne wlosy (tak ze 2 cm) i nie wiem czy nie bedzie jakis problemow na lotnisku, czy sie nie beda czepiac, ze wygladam inaczej. Lece pierwszy raz i nie wiem. Jesli ktos moze to niech odpowie na moje dziwne pytanie. Dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wymysliles :)...W paszporcie zdjecie mam jako blondynka, w promesie jako brunetka i nie mialam problemu z wjazdem. Teraz znowu bede wjezdzac jako blondynka i pewnie najwyzej ( byc moze ) zaktualizuja moja fote i zrobia raz jeszcze, zeby miec tez jako blondyne w swojej bazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :? to nie wiem w koncu jak mam zrobic. Zgolic ale zostawic troche czy walnac na bald. A odnosnie fryzjerow, to lece do malej wioski na Alaske :shock: . Jak sobie wyobraze jak moze wygladac zaklad fryzjerski na takim za[beeep]u to nie wiem czy sie smiac czy plakac. W sumie łysy tam na pewno nie kojarzy sie tak jak u nas, w pokoloniu postkomunistycznym z recydywa :) Gorzej chyba jakbym mial brode jak Gandalf, mogli by mnie wziasc za jakiegos szejka "bombowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W sobote lece do usa. Szkoda mi miejsca i wagi na branie maszynki wiec zamierzam ogolic sie na zero :) a jak. Zastanawiam sie tylko czy bedzie to moglo miec jakies nieprzyjemne konsekwencje. Chodzi mi o to, ze na zdjeciu w paszporcie i zdjeciu wizowym mam normalne wlosy (tak ze 2 cm) i nie wiem czy nie bedzie jakis problemow na lotnisku, czy sie nie beda czepiac, ze wygladam inaczej. Lece pierwszy raz i nie wiem. Jesli ktos moze to niech odpowie na moje dziwne pytanie. Dziex

A co fryzjerow w USA nie ma? A jak mi odpowiesz, ze chcesz oszczedzic na fryzjerze 10$ miesiecznie, to ja ci odrazu odpsuje, ze to jest zalosne i swiadczy jakim czlowiekiem jestes...placic za bilet tyle kasy, a na fryzjerze oszczedzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kubakj twoj post swiadczy za to o tym jakim Ty jestes czlowiekiem. Przeczytales moj pierwszy post i zbulwersowales sie straszliwie, ze ktos nie wie ze w stanach sa fryzjerzy, albo co gorsza chce zaoszczedzic :shock: gdybys przeczytal moj kolejny post:

"A odnosnie fryzjerow, to lece do malej wioski na Alaske Shocked . Jak sobie wyobraze jak moze wygladac zaklad fryzjerski na takim za[beeep]u to nie wiem czy sie smiac czy plakac."

to moze nie wystapila by u Ciebie tak dramatyczna karcąca reakcja. Nigdy nie bylem w stanach ale sadze, ze podobnie jak u nas w niektorych malych wioskach, tak i tam moze zdazyc sie ze nie ma takiego dobrodziejstwa jak salon fryzjerski. Tym bardziej jesli jest to mala wioska rybacka w ktorej populacja wynosi tyle ile liczba mieszkancow sredniej wielkosci bloku. Tak mysle, ale moge sie myslic. Moze ci rybacy sami sie strzyga, a moze jest tam fryzjer. Nie wiem. Skojarzenia jakie wywoluja u mnie wyobrazenia o takim potencjalnym fryzjerze sa negatywne.

A co do 10$ za fryzjera to sam sobie odpowiedzialeś:

"A jak mi odpowiesz, ze chcesz oszczedzic na fryzjerze 10$ miesiecznie, to ja ci odrazu odpsuje, ze to jest zalosne i swiadczy jakim czlowiekiem jestes...placic za bilet tyle kasy, a na fryzjerze oszczedzac."

dokladnie, biorac pod uwage kwote jaka wydaje sie na wyjazd, stwierdzenie ze ktos chce zaoszczedzic 10 baksow jest po prostu naiwne. Tak czy inaczej dziejuje Ci za pochopna wypowiedz. Nie spinaj tak posladkow, spokojnie. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W sobote lece do usa. Szkoda mi miejsca i wagi na branie maszynki wiec zamierzam ogolic sie na zero :) a jak. Zastanawiam sie tylko czy bedzie to moglo miec jakies nieprzyjemne konsekwencje. Chodzi mi o to, ze na zdjeciu w paszporcie i zdjeciu wizowym mam normalne wlosy (tak ze 2 cm) i nie wiem czy nie bedzie jakis problemow na lotnisku, czy sie nie beda czepiac, ze wygladam inaczej. Lece pierwszy raz i nie wiem. Jesli ktos moze to niech odpowie na moje dziwne pytanie. Dziex

A co fryzjerow w USA nie ma? A jak mi odpowiesz, ze chcesz oszczedzic na fryzjerze 10$ miesiecznie, to ja ci odrazu odpsuje, ze to jest zalosne i swiadczy jakim czlowiekiem jestes...placic za bilet tyle kasy, a na fryzjerze oszczedzac.

Jak czasami Cię czytam kubakj (tematy: maszynka, suszarka, leki), to odnoszę wrażenie, że Ty do USA w samej bieliźnie i w klapkach latasz... ale moge się mylić... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...