Skocz do zawartości

Problem z pormesa - doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dosyc nietypowy problem z promoesa. Dostalem jakies dwa miesiace temu. Po powrocie z Niemiec wyciagnalem paszport z plecaka i przegladajac zauwazylem delikatna smuge pod 2'ka przy kategorii B2. Pod swiatlo widac ze druk tej cyferki jest nieco cienszy od pozostalych i cyferka bardziej sie bylszczy. Zastanawialem sie czy to ja ja paluchem przejechalem jak podawalem celnikowi paszport, czy celnik czy moze ktos kto ja wklejal. Ta smuga jest naprawde delikatna nie mniej jednak jest ona w dosyc waznym miesjcu (klasa wizy) i nie mam pojecia czy mam sie tym przejmowac czy nie. Czy mial ktos z Was podobny problem? Do USA wybieram sie za jakies dwa miesiace i nie chcial bym z tak blachego powodu schrzanic sobie urlopu.

pozdr i dzieki za ewentualne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nia masz sie czym martwic. Jak juz cos to wazniejszy jest ten ciag literek, znaczkow i cyferek. Przynajmniej tak mysle, poniewaz przy wyjezdzie ze Stanow musialam ta czescia przejechac przez skaner.

osobiscie, zupelnie nie przejmowalabym sie , ze jedna cyferka wyglada inaczej od drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez tak mysle, tymbardziej ze ta "usterka" jest naprawde delikatna i nie wierze zeby komus sie nie zdazylo cos podobnego. Chce sie tylko upewnic przed wyjazadem, zeby nie narazic sie na niepotrzebne koszta.

ale z Ciebie pedant :) całkiem jak moja dziewczyna :D

Jak już napisała Agula nie powinno byc problemów, chyba że celnik popisał Ci flamastrem wizę :D

Powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...