Skocz do zawartości

Ciekawi pracodawcy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja szukam stazodawcy w US z zarzadzania hotelami, ale w jakiejs duzej miedzynarodowej sieci hotelarskiej typu Marriott, Hilton, Sheraton - czy ktos z Was posiada jakies namiary, ale nie na pracodawce gdzie staz z zarzadzania wyglada jak nieporozumienie, czyli "housekeeping" od rana do nocy przez n-miesiecy, zamiast zarzadzania?

Z gory dzieki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od czasu do czasu dostepne oferty na Internship/Trainee Program przysyla mi p. Vanessa Noel i kiedys widzialem wsrod nich mozliwosci odbycia praktyk w dziedzinie IT, tak jak i np. prawa... Natomiast najczesciej sa to: Culinary Arts, Hotel/Resort (ale raczej pewnie cos w stylu housekeeping...), Fast Food Restaurant.

Proponuje napisac pod adres: vnoel@ALLIANCEABROAD.com i poprosic o aktualne "openings"...

Problem w tym, ze Alliance Abroad oferuje duzo drozsze wyjazdy - moze i dlatego, ze nie sprawdzaja zadnych swiadectw, dyplomow, zgodnosci z kierunkiem studiow? :wink:

Pozdrawiam,

DAWID

P.S. Diamond, widze, ze Ty zamierzasz byc taka ambitniejsza "stazystka"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestes pewna, Marley, ze to oni?

Nie umiem odpowiedziec na to pytanie - wiem, ze w Dallas przebywa moja kolezanka, która wlasnie poprzez AAG (oraz CENET) wyjechala na Internship... I jest bardzo zadowolona!

Pierwsze slysze, jesliby AAG rozliczal podatki... Nic takze nie podaja na swojej stronie, a przeciez zalezaloby im, gdyby to byla prawda... :wink:

Milego dnia!

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, Chomiczku, czy to oni, bo nazwa jest na tyle popularna, ze mozna miec watpliwosci. Z drugiej strony w Polsce jest duzo firm W&T, ktore zajmuja sie rozliczaniem podatkow.

W kazdym razie w wolnym czasie udam sie do prawnika, i zobacze czy sprawa jest warta zachodu (czyt. czy prawnik zazada wiecej niz moglabym odzyskac:))

No, ale jesli kolezanka jest zadowolona, to nie pozostaje nic innego jak cieszyc sie jej szczesciem :twisted:

Marley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...