Skocz do zawartości

Przedluzenie internshipa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy na Waszej/naszej stronie!

Obecnie jestem na internship'ie w Mraylan'dzie. Na poczatku ubiegalam sie o 13 miesieczny internship, ale po roku zdalam sobie sprawe, ze nie spieszy mi sie do bycia bezrobotna w Polsce i zdecydowalam sie na przedluzenie praktyk o 5 miesiecy (18 miesiecy to max. okres czasu). Przedluzenie otrzymalam - DS 2019, wiec mam legalny pobyt w US, ale niestety jak bym chciala wyjechac z US i ponownie wrocic mosze miec w paszporcie nowa wize na okres przedluzenie(5 miesiecy), i tu moje pytanie czy ktokolwiek z Was slyszal o przypadku, ze komus zostala odmowiona wiza przedluzajaca internship? Prosze, o pomoc! i z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam tylko przypadek kolegi, ktory przedluzyl DSke, ale wizy nie - nie wyjezdza w zwiazku z tym ze Stanow od 20 pazdziernika przez 6 miesiecy (wize mial na rok, potem przedluzyl DSke o 6 miesiecy)

tylko ze u niego problem polega na tym, ze on sie boi, ze jak wroci do kraju do go do woja zgarna :D

a wogole to on jest z Bulgarii, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmarcia i Chomik dzieki za odpowiedz! Z tego co zaobserwowalam jestescie bardzo aktywnymi dzialaczami na tej stronie :D

Dagmarciu, a czy moze znasz przypadki otrzymania wizy przedluzajace? Ja chce wrocic do kraju w celu przedluzenia wizy, ale bedzie to juz w okresie czasu po wygasnieciu dotychczasowej ale z waznym DS-em na okres przedluzajacy, czy myslisz, ze moga mi robic problemu z tytulu, ze nie wrocilam w czasie waznosci starej?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wrocic do kraju w celu przedluzenia wizy, ale bedzie to juz w okresie czasu po wygasnieciu dotychczasowej ale z waznym DS-em na okres przedluzajacy, czy myslisz, ze moga mi robic problemu z tytulu, ze nie wrocilam w czasie waznosci starej?  

Pozdr

Rozumiem, ze wrocilabys w czasie pobytu nielegalnego... Ale WSZYSTKO bedzie dobrze, bedziesz miala papier, wiec naprawde nie widze powodow do leku... Choc pisze to z pozycji teoretyka, dlatego mnie nie zabij w razie czego... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...