Skocz do zawartości

Co zrobic ????


gwizdek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!

Mam pare pytan moze ktos mi cos poradzi albo w czyms uswiadomi.

Wiec tak :

Chcialbym wyjechac do USA i najprawdopodobniej jak juz sie na to zdecyduje to tam zostac ( pytanei tylko jak to zrobic zakladamy ze jestem nielegalnie ) ? Czy mozna komus kto wygra Green Card zasponsorowac cos i w zamian jako para dostac tez Green Card ???

Kolejne pytanei czy moze lepiej wyjechac na W&T i tam po przepracowaniu 5 miesiecy potem szukac czegos juz na lewo ??? Wiem ze zawsze wszyscy wymagaja social security number wiec bym go mial z okresu jak bylem legalnie a potem chyba zostaje ???? Po prostu nie wiem ja ksie do tego zabrac nie chodze juz na studia ale zawsze mzoan sie zapisac :D U mnie ot wyglada w ten sposob ze jesli sie zdecyduje to zbyt wiele spraw pozamykam zeby tu wracac - daltego moje obawy i pytania - PROSZE O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Ales wymyslil... :wink:

Chcialbym wyjechac do USA i najprawdopodobniej jak juz sie na to zdecyduje to tam zostac ( pytanie tylko jak to zrobic zakladamy ze jestem nielegalnie )?

To co jak zrobic? Zostajesz i juz... Nie rzucasz sie w oczy, zyjesz w lekkim strachu itd. itd...

Czy mozna komus kto wygra Green Card zasponsorowac cos i w zamian jako para dostac tez Green Card ???  

Mozna sie z taka osoba ozenic i wowczas wyjechac razem...

czy moze lepiej wyjechac na W&T i tam po przepracowaniu 5 miesiecy potem szukac czegos juz na lewo ???

Wreszcie mowisz do rzeczy... Moim zdaniem to najlepsza droga pod kazdym wzgledem, w tym czasie moglbys pozalatwiac wiele waznych i potrzebnych dokumentow, moze i zdobyc jakies ubezpiecznie na pozniej, wybadac teren... A zreszta po W&T moglbys probowac zmienic status swojej wizy i nie musialbys od razu zyc na nielegalu... Zawsze ponadto pozostaje malzenstwo z jakas rozkoszna Amerykanka... :smt040

Pozdrawiam,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie wiem czy to taki dobry pomysl, mam paru znajomych w usa nielegalnie i maja ciezko. Jak bys sie rzeczywiscie zdecydowal lepiej zalatw prace jakas legalnie najpierw zeby miec social security bez tego ciezko, poza tym na 100% potrzebne ci prawo jazdy bo bez tego nic w usa nie zalatwisz a o kupowaniu auta (hmm... moze nie tyle kupieniu a ubezpieczeniu) mozesz zapomniec. Poza tym ostatnio mi kumpela mowila, ze INS robil nalot na restauracje i ona nie szla 4 dni do pracy i malo zawalu nie dostala. Latwiej jest jak kogos legalnego tam masz kto moze wziasc na siebie auto czy telefon. Nie wiem ja tez mnialam taki dylemat jak bylam w USA, nie wiedzialam czy wracac czy zostac, ale wrocilam skonczyc studia, stwierdzilam ze nie chce byc popychadlem dla jakis glupich amerykanow. Zastanow sie dobrze, jak sie zdcydujesz szukaj tam znajomosci i zalatw wszystkie dokumenty jakie tylko mozesz to potem bedzie ci latwiej. Ja bym na twoim miejscu probowala najpierw szukac jakiejs legalnej drogi. W kazdym razie powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjezdzaj do Sikago.

1. Za duzo tu Polakow.

2. Nie ma pracy

3. Mayor Daley powiedzial,ze zamyka bramy do miasta dla studentow

z Polski.

4. Naucz sie dobrze jezyka.

5. Na Florydzie jest cieplo.

6. Nie zostaniesz legalnie i tak.

7. Zapomnij o Amerykanskich laskach- nie masz kasy!

8. Papierowe malzenstwo od $15.000

9. Impreza trwa za dlugo.

10. Wiesz co masz robic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...