Skocz do zawartości

porada wiza J1 - ucieczka


komp

Rekomendowane odpowiedzi

sociala mam od zeszlego roku - w przypadku mojego jest dopisek wazny tylko z pozwoleniem o prace ,ktore niby mam ale wciaz nie wiem czy jest wazne ?? no i ciekaw jestem czy moge w dalszym ciagu aplikowac ...

aplikowac mozesz - na DSie nie jest napisany czy jest on 'aktualny'. SSA musi to sprawdzic, wlasnie w SEVISie - wiec jesli numer dostaniesz, to ok; jesli nie dostaniesz - to bedziesz wiedziec dlaczego.

btw: sponsor na 100% mogl 'przekazac' monitorowanie twojego programu '3rd party', czyli btc - ale na 99,9% nie mogl zcedowac na nich administrowania wpisami do SEVISu. dzwon wiec jeszcze raz do ciee, jesli chcesz sie dowiedziec jak wyglada aktualny status.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aplikowac mozesz - na DSie nie jest napisany czy jest on 'aktualny'. SSA musi to sprawdzic, wlasnie w SEVISie - wiec jesli numer dostaniesz, to ok; jesli nie dostaniesz - to bedziesz wiedziec dlaczego.  

Nie no SSN mam juz i o to sie nie martwie

btw: sponsor na 100% mogl 'przekazac' monitorowanie twojego programu '3rd party', czyli btc - ale na 99,9% nie mogl zcedowac na nich administrowania wpisami do SEVISu

rozumiem ze btc moze sprawdzic moj status w sevisie ,ale tylko CIEE jest w stanie wprowadzic zmiany w sevisie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: sponsor na 100% mogl 'przekazac' monitorowanie twojego programu '3rd party'' date=' czyli btc - ale na 99,9% nie mogl zcedowac na nich administrowania wpisami do SEVISu[/quote']

rozumiem ze btc moze sprawdzic moj status w sevisie ,ale tylko CIEE jest w stanie wprowadzic zmiany w sevisie tak ?

polskie biuro moglo uzyskac od sponsora pozwolenie na czesciowy nadzor nad studentem (np. orientation, mieszkanko, praca) ale nie sadze, zeby moglo uczestniczyc w uaktualnianiu danych w SEVISie. watpie zeby moglo ten status w ogole 'widziec' w systemie - jesli cos widzi, to ewentualnie zmiany w bazie sponsora, ale to nie to samo co SEVIS.

dane w systemie moze zmieniac tylko 'urzednik odpowiedzialny', albo 'urzednik zastepczy'. tych moze byc okreslona ilosc - 10 na sponsora... watpie, zeby CIEE - najwiekszy na swiecie sponsor dla J1ek mial akurat temu biuru 'oddawac' jedna z tych osob/pozycji. stad - posrednio - sadze, ze w btc zaden alternate officer (czyli osoba z dostepem do SEVISu) nie pracuje i wszelkich faktycznych zmian moze dokonywac jedynie pracownik CIEE.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...