Skocz do zawartości

gwarancje finansowe dla emigrantow


jedrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pozdrawiam i dziekuje wszystkim ,ktorzy udzielali mi rad na poprzednie pytania.Temat nie nowy ale budzacy pewne niejasnosci w rozumieniu instrukcji . Ale po koleji ..... GC otrzymalem przez sponsorowanie pracownicze ,nastepnym krokiem bylo wyslanie formy I-824 do consulatu US w W-wie aby zona mogla byc przy mezu .Niebawem moja zona otrzymala instrukcje jak ma postepowac i co ma ze soba miec na rozmowie z consulem . I tu w punkcie 7 jest napisane "Wiekszosc osob ubiegajacych sie o wize imigacyjna na podstawie petycji zlozonej przez rodzine lub pracodawce musi zlozyc formularz I-864,tj umowe o gwarancjach finansowych . Pozostale osoby ubiegajace sie o wize musza przedstawic dowody na to ,ze nie beda korzystac z pomocy spolecznej ............" . DO JAKIEJ GRUPY ZAKWALIFIKOWAC MOJA ZONE ?

Jezeli do pozostalych to jakie dowody przekonaja consula ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrus jak znasz odpowiedź to sie podziel pewnie się kiedyś komuś przyda

Nie wiem dlaczego odrazu tak nie postapilem ,co tlumaczy zarazem "zainteresowanie" tematem ....... poprostu skorzystalem z wyszukiwarki na tej witrynie i tam znalazlem odpowiedz .Ot i cala tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...