Skocz do zawartości

Co gdy obronie pracę i znowu rozpocznę naukę w studium


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak skończe jedne studia i rozpoczne następnie naukę w studium to czy mam szansę dostać znowu wize J1 i uczestniczyć w programie WaT?

Będę juz wtedy po obronie pracy magisterskiej ale nadal będę studentką tylko na innym kierunku i w innej szkole. Czy mogę mieć duży problem z dostaniem wizy. Podkreślam że byłam już w USA 2 razy na wizie J1 i zawsze wracałam w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jak skończe jedne studia i rozpoczne następnie naukę w studium to czy mam szansę dostać znowu wize J1 i uczestniczyć w programie WaT?

Będę juz wtedy po obronie pracy magisterskiej ale nadal będę studentką tylko na innym kierunku i w innej szkole. Czy mogę mieć duży problem z dostaniem wizy. Podkreślam że byłam już w USA 2 razy na wizie J1 i zawsze wracałam w terminie.

Jak dalej bedziesz studentem to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jesli skonczysz jedne studia i zaczniesz nauke na drugich studiach, to nie ma zadnego problemu.

Natomiast, jesli chcesz zaczac nauke w studium (bo tak napisalas), to nie bylabym taka pewna co do dostania wizy, zalezy z jakiego biura bylby wyjazd...

Rok temu uczeszczalam na studium i bylam jedyną osobą, która spośród innych sluchaczy studium dostała wize...mialam wielkiego fuksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest tak napisane, wiem o tym, dlatego tez nie bez kozery zapisywalam sie na W&T.

Fuksa w dostaniu wizy widze i nie jestem jedyna osobą, ktora go widzi, gdyz inne osoby wyjezdzajace z ACP, bedace sluchaczami studium nie dostaly wizy, poniewaz konsul stwierdzil, ze to zadna szkola dla niego i on zatwierdza tylko wyzsze szkolnictwo...

I zdziwione tym faktem byly rowniez pracownice biura ACP, bo tez uwazaly, ze jesli w warunkach uczestnictwa jest zaznaczone, ze nawet uczniowe 2letnich policealnych szkol moga wyjezdzac, to dlaczego reszte osob odrzucono?Takze, nie zawsze jest tak jak jest napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...