Jump to content

meksyk a J1


palkow

Recommended Posts

Posted

moze mi ktos powiedziec czy gdy wjade do meksyku na ostatnim miesiacu j1 czyli tym co mozna tylko podrozowac to czy moge spowrotem wjechac do stanow, jak to jest moze mi ktos wyjasnic???

Posted
moze mi ktos powiedziec czy gdy wjade do meksyku na ostatnim miesiacu j1 czyli tym co mozna tylko podrozowac to czy moge spowrotem wjechac do stanow, jak to jest moze mi ktos wyjasnic???

chyba juz nie.

Posted
moze mi ktos powiedziec czy gdy wjade do meksyku na ostatnim miesiacu j1 czyli tym co mozna tylko podrozowac to czy moge spowrotem wjechac do stanow, jak to jest moze mi ktos wyjasnic???

wjechac do meksyku - bez problemow.

wrocic z powrotem do usa - z problemami.

po 1sze - wypadaloby (we wlasnym interesie, zeby nie wracac na nowym bilecie przez meksyk) skontaktowac sie ze sponsorem; po 2gie musialbys pogranicznikowi wydac sie osoba, ktora bezposrednio z meksyku jezdie na lotnisko w usa i od razu zamierza opuscic hameryke.

nara, heh

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...