Skocz do zawartości

wiza prosze o pomoc!!!!pilne!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

czesc !!! staram sie o wize turystyczną mam zaproszenie notarialne, posiadam dom,w3asną firme ale wyciągi bankowe nie wchodzą w gre bo niemam w twj chwili nic na koncie i niestety teraz nie mam zeby wp3acia !!!mam autko na raty i nie wiem czy pokazywaa w takim wypadku ?e mam takowe autko na raty???? co w takim wypadku zrobia najlepiej prosze pomó?cie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w twj chwili nic  na koncie i niestety teraz nie mam zeby wp3acia !!!
co w takim wypadku zrobia najlepiej prosze pomó?cie!!!!!!!

Skoro nie masz nic na koncie, to chcesz jechac turystycznie? Bez komentarza... :zdziwko:

A co zrobic? Modlic sie, zeby te wszystkie papiery, poswiadczenia w ogole Ci sie przydaly... Dlatego samochodem na raty sie nie przejmuj, raczej tym, zeby nie wygladac na kolejnego cwaniaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz jak normalny czlowiek. Jednych sie pyta, innych nie. Zalezy od humoru osoby. Amerykanie sa na luza.. normalnie ubrani, nie w garnitury. Oni sa typu adidasy, jeans i czysty podkoszulek, koszulka..

Czasem ludzie sie ubieraja cudacko, a tu niespodzianka typu odmowa. Wiec.. Normalnosc, normalnosc, normalnosc... No i ten szczerze wygladajacy usmiech na twarzy, pokazujacy, ze to tylko kilka minut rozmowy, na ktorej Twoj swiat sie nie skonczy.. Za to czesc twojej przygody zyciowej, na ktorej sie wszystko nie opiera - takie ma odniesc ten czlowiek wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...