Skocz do zawartości

Powalczyc o sukces - kilka pytan - studia praca zycie.


bartek_kasia

Rekomendowane odpowiedzi

sztuczne "how are you" od ktorego chce sie juz zygac

Wole sztuczne "how are you", niz "bloody hell" kasjerki w markecie, ktora musi zbyt dlugo czekac na processing mojej karty - przygoda z wczoraj.

Jak dla mnie-Europejska kultura, mimo swoich licznych wad, wygrywa...

kultura .... gowniarstwo w dresach wyrzucajace puszki po piwie z taksowek ... mlodzi ludzie, jakze bez szacunku dla innych (panny wysiadajace z taksowki, trzepiace drzwiami i krzyczace do taksowkarza zeby spieprzal, bo jak to mozliwe, ze staruszek nie moze zabrac ich siedmiu do jednego auta - podpatrzone w piatek)

Tylko prosze sie tutaj nie oburzac, ja nie pisze o wszystkich anglikach, nie pisze o kazdym miescie w anglii - tu w manchester ja to tak walsnie widze. Pisze o ludziach, sytuacjach, ktore zauwazam.

Jest to moja BARDZO SUBIEKTYWNA opinia i poglady wynikajace TYLKO Z MOICH doswiadczen!

I nie twierdze, ze wszedzie jest identycznie, malo tego: MAM WIELKA NADZIEJE, ZE JEST INACZEJ! A to co ja obserwuje to moze zwykle, malenkie zbiegi okolicznosci - chcialabym aby tak wlasnie bylo, bo prawdopodobnie zostane tutaj na zawsze.

I prawde mowiac niedobrze mi sie robi jak czytam o "zbyt milych amerykanach" - dla mnie to nigdy nie bylo meczace, wrecz przeciwnie, czasem potrafilo poprawic samopoczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w usa tylko raz teraz jestem po raz drugi, niestety w angli nigdy nie bylem nie pracowalem wiec moge budowac swoja opinie o to co powiedzieli mi znajomi i "ameryki nie odkryje" mowiac ze wszystko zalezy jakie masz wyksztalcenie tak sobie tu i tam zycie ulozysz nie wiem jaki colleg skonczyles ale tu w odruznieniu do polski wazniejsze jest to co umniesz i jakies masz doswiadczenie niz papiery , takie odnosze wrazenie w Polsce by steplowac koperty w urzedzie trzeba mniec niewiadomo jakie wykrzesztalcenie a tu przyjezdzaja studenci na WaT i dostaja w ksiegowosci prace w kasynie, to wszystko zalezy , wazne od ciebie samego co bedzie ci bardziej odpowiadac od twojego charaktetu upodoban i oczekiwan. Wypisze co mi sie tu podoba w porownaniu do europy

-mentalnosc ludzi

-optymizm ludzi

-patriotyzm

-mozliwosc dojscia od zera do milionera

-czeste przemieszczanie sie od jednego stanu do drugie w poszukiwaniu pracy,szczescia?

-POGODA! cieplo cieple slonce

-roznorodnosc kulturowa a jednak wszyscy prawie mowia po angielsku

-ceny benzyny

- i wiele wiele innych rzeczy

a co mi sie nie podoba? ze po 4 miesiacach WAT musze wracac na 8 miesiecy do polski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...