Skocz do zawartości

Konto w banku


carlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czy do konta w citizens banku oraz w vachowia daja karte kredytowa??

nie wiem czy dokladnie to sprecyzowalem ale chodzi mi o karte ktora mozna zabookowac hotel wypozyczyc samochod otworzyc paypala w 2 strony ???

jesli mozna prosze wiecej info o tych kontach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba do wszystkich kont otwieranych w stanach daja karty debetowe wypukle (visa, mc) i z tym mozesz to samo robic co z kredytowa jak masz kase na koncie.

pozdr

No nie bardzo:/

W zeszłym roku miałem konto w CHASE w WI i miałem wypukłą debetową ALE była to visa electron. Z zakupami w necie problemu nie ma, ale w przypadku gdy chcesz coś wypożyczyć nie da rady - sprawdzone:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba do wszystkich kont otwieranych w stanach daja karty debetowe wypukle (visa, mc) i z tym mozesz to samo robic co z kredytowa jak masz kase na koncie.

pozdr

No nie bardzo:/

W zeszłym roku miałem konto w CHASE w WI i miałem wypukłą debetową ALE była to visa electron. Z zakupami w necie problemu nie ma, ale w przypadku gdy chcesz coś wypożyczyć nie da rady - sprawdzone:/

Pisalo na niej VISA DEBIT, a nie VISA ELEKTRON.

Na debetowej nigdy nie wypozycza. Musi pisac CREDIT lub brak debit, a moge zawsze sprawdzic, czy karta jest DEBIT OR CREDIT na POSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem sobie darmowy rachunek w First Niagara bank. Jest to bank mojego pracodawcy wiec moim zdaniem jest to ciekawy pomysl.

Do rachunku dostane karte Free MasterMoney ATM/Debit Card. Czy znaczy to ze nie da rady wypozyczyc na ta karte samochodu czy zabookowac hotelu??

Domyslam sie ze zakupy w necie beda ok jak na mojej electron inteligo.

Mam tez jeszcze jedno pytanie jak przerobic istniejace konto paypal na takie ktore bedzie dzialalo w 2 strony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem sobie darmowy rachunek w First Niagara bank. Jest to bank mojego pracodawcy wiec moim zdaniem jest to ciekawy pomysl.

Do rachunku dostane karte Free MasterMoney ATM/Debit Card. Czy znaczy to ze nie da rady wypozyczyc na ta karte samochodu czy zabookowac hotelu??

Domyslam sie ze zakupy w necie beda ok jak na mojej electron inteligo.

Mam tez jeszcze jedno pytanie jak przerobic istniejace konto paypal na takie ktore bedzie dzialalo w 2 strony ??

1. Moga nie hcciec, jak sie uprzesz, to mozesz, ale musisz miec troche kasy na koncie i zablokuja np. 4000$ i dadza Ci samochod, ale generalnie to ciezko. W Hotelu tez moze byc problem, zalezy jaki hotel.

Zakupy w necie no fuckin problem z debetowa.

2. Zaloz konto PayPal w USA i bedziesz mogl dostac karte PayPal debetowa za darmo. W Polsce PayPal od 16 wrzesnia rusza w 2 strony, wiec poczekaj 2 tygodnie jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalo na niej VISA DEBIT, a nie VISA ELEKTRON.  

Na debetowej nigdy nie wypozycza. Musi pisac CREDIT lub brak debit, a moge zawsze sprawdzic, czy karta jest DEBIT OR CREDIT na POSie.

Wypozyczalam auta kilkunastokrotnie na Visa Debit (i dokladnie tak bylo na niej napisane) - czyli karta wypukla

W roznych miejscach: enterprise, alamo ... najczesciej jednak w dollar.

Nigdy nie bylo najmniejszego problemu.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba najprosciej bedzie poczekac i przetestowac czy da rade na mojej karcie czy nie.

Co do paypala to nie mialem pojecia ze rusza w 2 strony w PL dla mnie jest to cudo bo wreszcie zaoszczedze od groma czasu. Mam nadzieje ze nie bedzie to taka bieda jak Ebay.pl ale cos co naprawde sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...