Skocz do zawartości

Co po skończeniu B1/B2 (jeszcze ważna)


Slawomir70

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest następująca . Ja i rodzina mamy wizę B1/B2 byliśmy kilkakrotnie w USa (powrót zawsze w terminie ). Po bardzo długim zastanawianiu postanowiliśmy wyemigrować do USA.

Moj zawód technik informatyk ( bez praktyki ale w razie czego mógłbym zorganizowć papiery) , w tym roku bronię licencjat politologii (to chyba mi w niczym nie pomoże), żona magister administracji. Zastanawiam się od czego zacząć czy załatwiać wizę H2b i szukać sponsora na EB3 ( na EB2 chyba nie mam szans podobnie jak na H1B??) Czy w przypadku odmowy nie będę miał problemów z wjazdem do USA na B1/B2. Ponadto nawet jeżeli zdarzy się cud i jakoś dostanę H1B to co zrobić jeżli nie zdążę załatwić G.C.

A może po prostu ktoś doradzi jak najlepiej zacząć żeby to wszystko się układało.

Pracowałem nielegalnie w USA ale Ci ludzie niezbyt chcą składać petycje, wychodząć z założenia że dalej mają nielegalnych pracowników i nie chcą się rzucać w oczy żadnym urzędom.

Jestem nowym "forumowiczem" być może nie przeczytałem dokładnie wszystkich postów ale proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...