Skocz do zawartości

Studia w USA bez międzynarodowej matury?


Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczy matury. Od września zacznę 2 klase liceum ogólnokształcącego i myślałam o studiach w USA. Może ktoś wie, czy mam jakies szanse, jeżeli nie zdaje matury międzynarowodej tylko polską? Szukałam juz informacji na ten temat i znalazłam troche na temat testów TOEFL i TSE, ale cały czas nie moge nic znaleźć na temat matury. szukam dalej i mam nadzieje, że ktoś wie cokolwiek na tem temat. Czekam na odpowiedzi, bo jest dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niemusisz zdawac miedzynarodowej matury. ja studiuje w nowym jorku i zdawalam tylko teofle! Wszystko zalezy od danej uczelni. jedne wymagaja tylko teofle a inne jeszcze SAT! wiec jesli masz jakas uczelnie na oku to proponuje napisac maila! a pozatym polecam biuro PROFILE w Rzeszowie , ktore pomoglo mi rozpoczac studia za granica! Biuro PROFILE jest posrednikiem firmy STUDY GROUP ktora wspolpracuje duza iloscia kroajow na swiecie i pomaga w dostaniu sie na studia itp. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...