Skocz do zawartości

dzien dobry po raz pierwszy :) i od razu pierwsze pytanie


eva

Rekomendowane odpowiedzi

witam ;)

w linkach na Waszej stronie znalazlam www.akagency.com - czyli pracodawcow. i moje pytanie w zwiazku z tym: czy z tym pracodawca mozna samemu zalatwic sobie wyjazd na wize H2B, czy zawsze trzeba to zalatwiac z udzialem posrednikow?

Bylam dwa razy na W&T i chcialabym teraz wyjechac na H2B, jednakze koszta tego programu troszke mnie przerazaja...

Jesli okaze sie, ze zalatwienie tej wizy mozliwe jest tylko z udzialem posrednikow, to jesli ktokolwiek ma jakies namiary na biura sprawdzone, bardzo prosilabym o informacje.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

P.S bardzo sie ciesze, ze istnieje takie forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy z tym pracodawca mozna samemu zalatwic sobie wyjazd na wize H2B, czy zawsze trzeba to zalatwiac z udzialem posrednikow?

Dzien dobry i Tobie...;)

1. To nie pracodawca, a staffing company, czyli firma, ktora szuka pracownikow dla pracodawcow...

2. Najlepiej by bylo do nich napisac, zeby miec pewnosc 100%, ale z tego co tam czytam wynika, ze oni moga te swoja oferte kierowac tylko dla posiadaczy J1, przynajmniej ciagle o tym pisza, ciagle pojawia sie slowo "student", nie bez kozery wspominaja o organizacjach, wystawiajacych promesy...

3. Nie trzeba zawsze zalatwiac H2B z udzialem posrednika, ale to bardzo trudne...

jesli ktokolwiek ma jakies namiary na biura sprawdzone, bardzo prosilabym o informacje.  

Prosisz o zbyt wiele... :wink:

Pozdrawiam,

DAWID

P.S bardzo sie ciesze, ze istnieje takie forum :D

Ja tez... I mam nadzieje, ze bedzie ono rowniez Twoim... :smt030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...