Jump to content

Recommended Posts

Posted

mam maly problem z MO.. Kupilem cos na ebay, wsadzilem MO do koperty i wyslalem priority (z PA do NY) - powinno dojsc w 2 dni, teraz jest 4ty i nikt nic nie dostal.

Wiem ze jest mozliwosc cofniecia MO ale jest chyba obowiazek dostarczenia nie tylko kwitka ale calego MO..

Reklamacja na poczcie zajmuje 2-3 tygodnie, jakis pomysl jak odzyskac kase szybciej?

Posted
mam maly problem z MO.. Kupilem cos na ebay, wsadzilem MO do koperty i wyslalem priority (z PA do NY) - powinno dojsc w 2 dni, teraz jest 4ty i nikt nic nie dostal.

Wiem ze jest mozliwosc cofniecia MO ale jest chyba obowiazek dostarczenia nie tylko kwitka ale calego MO..

Reklamacja na poczcie zajmuje 2-3 tygodnie, jakis pomysl jak odzyskac kase szybciej?

Sprawdz tracking number na stronie usps.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...