Skocz do zawartości

kara kredytowa a wypozyczenie samochodu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem chcialbym wypozyczyc jakies auto na kilka dni, mam karte kredytowa tylko ze z limitem 500zl. Czy jest to mozliwe jezeli chcialbym wypozyczyc jakies auto powyzej tej kwoty? Prawdopodonie mi sie nie uda wypozyczyc nic na ta karte, to czy istnieje taka mozliwosc ze ktos inny zaplaci mi za wypozyczenie, tzn osoba ktora bedzie odbierala auto nie bedzie ta sama osoba ktora za nie zaplacila? Albo np czy moglbym wypozyczyc na 2 dni, a potem zadzwonic do nich ze jednak bede 4 i pobiora mi kolejny raz z konta?

Czy znacie jeszcze jakies inne sposoby na wypozyczenie samochodu?

Z gory dzieki za odopowiedz!

Pozdrawiam celli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celli

Mam dla ciebie kilka informacji,bo wlasnie zapytalam meza,a on pracuje w rental car.A wiec, z twojej karty kredytowej nic nie wyjdzie bo masz tylko 500 zl.Ale mozesz wypozyczyc samochod na karte debetowa,ale tylko w Avis, Dollar,Triffty Rental car.I tak w Avis musisz miec 25 lat,aby wypozyczyc,niezaleznie czy placisz karta kredytowa czy debetowa na czas wypozyczenia auta blokuja $ 400.

W Dollar Rental Car musisz miec 21 lat aby wypozyczyc,a jesli jestes ponizej 25 lat to pobieraja oplate $25 za dzien tzw.under age.No i blokuja -deposit $350.Triffty pewnie bedzie tak samo,bo sa razem z Dollar.

Ale jesli nie masz karty debetowej,czy kredytowej z odpowiednia iloscia pieniedzy,albo nie jestes w odpowiednim wieku,to ktos moze wypozyczyc samochod.Ale ta osoba ktora wypozycza,musi placic.Abys ty mogla prowadzic,osoba ktora wypozycza musi wpisac twoje nazwisko jako second driver i wniesc dodatkowa oplate $8 za dzien.

Jesli masz jeszcze jakies watpliwosci,to pytaj,a ja zapytam meza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Z takim limitem masz plaska karte, nikt ci na plaska karte nie wypozyczy samochodu. Musisz miec adekwatny limit do czasu wypozyczenia, bo wypozyczalnia zaklada blokade na karcie kredytowej na czas wypozyczenia i zdejmuje ja dopiero po oddaniu samochodu.

Nie zaklada blokady tylko rezerwuje jakas kwote pieniedzy na karcie

wiec jesli masz niski limit i karte uzywales w innych miejscach juz to moze

byc problem z jej uzywaniem dalej, dlatego zawsze wybierajac sie w podroz trzeba miec dwie karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na debetowa wypozyczylismy w Alamo. Wzielismy dla wlasnego bezpieczenstwa wszystkie ubezpieczenia. Ja bylam dodatkowym kierowca i mialam miedzynarodowe prawko ale go nie wymagano. Maja taka wielgachna ksiazke z wzorami praw jazdy i sprawdzono moje. Ale maz mial amerykanskie prawo jazdy i podpisywal oswiadczenie, ze wyraza zgode na moje prowadzenie auta czy jakos tak bo to na nim spoczywala odpowiedzialnosc jako na glownym kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...