Skocz do zawartości

praca w NYC


palkow

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ze polskie ogloszenia na bazarynce odpadaja?

Nie tyle odpadaja, co sa moim zdaniem ostatecznoscia. Na pewno nie zaczynalbym od nich. Zreszta to zalezy jaki masz status w Usa. Jak jestes na turystycznej lub nielegalnie to moga sie okazac jedyna mozliwoscia, ale gdy jestes tam legalnie to nie ma sensu pchac sie do burakow na Greenpoint, bo jak wsiakniesz w to towarzystwo, to bedzie bardzo trudno wyjsc z tego bagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna zajzec na monster.com i poszukac pod temporary jobs.

Jesli jestes ok z angielskim to powinno cos sie znalezc

Teraz jest wielki sezon wyprzedazy w sklepach odziezowych, konczy sie na labor day(4 wrzesnia), caly ostati tydzien to tax-free week w NYC wiec porzebuja bardzo duzo ludzi. Poszukaj - na pewno cos sie znajdzie.

powodzenia

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem dlaczego narzekacie tak na Grennpoint lubie to miejsce jest takie swojskie

Kolego, mieszkasz w stanach, tak ???? Kiedy ostatnio byłeś w Polsce i skąd z tej Polski przyjechałeś do Usa????

Co jest swojskiego na Greenpoincie???!!!! Ten wszechobecny brud, rudery, i pełno chamów wokół????!!!!!

W Usa byłem pare lat temu na wizie turystycznej i nieomieszkałem zajrzeć do tego "polskiego raju" na Brooklynie i zdębiałem. To jest jakies getto i zbieranina społecznego elementu z Polski, a ty mowisz ze tam jest swojsko...

Powodzenia.... przejedz sie kiedys do jakiejs polskiej metropolii - typu Krakow czy Warszawa. W Krakowie polecam Nowa Hute a w Warszawie to chyba w tym stylu jest Praga Polnoc. Tak samo, jak nie gorzej wyglada Greenpoint. W NH jest przynajmniej jako tako czysto i sa jeszcze ludzie, ktorzy posluguja sie poprawna polszczyzna, a nie jezykiem zaslyszanym pod budka z piwem.

Ja bym raczej powiedzial, ze na Manhattanie, w Central Parku, etc. jest jakos swojsko. Ale to moze dlatego, ze mieszkam w Krakowie i przyzwyczajony jestem do klimatu metropolii i taki tam Greenpoint wzbudza we mnie jedynie politowanie.

No jednak to twoje zdanie i je szanuje, wiec na koniec zycze ci abys w koncu zamieszkal wsrod swoich na wymarzonym Greenpoincie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...