Skocz do zawartości

wysylka pieniedzy z usa do polski


meditop21

Rekomendowane odpowiedzi

moj kompel z pokoju wyslal karte do bankomatu poczta bo powiedzial ze jego kuzynka zrobila tak samo i wyjdzie go to najtaniej ?? ja jednak mysle ze to nie bardzo dobre rozwiazanie ale gdy zapytal mnie dlaczego nie mialem kakretnych argumet

Coraz mniej oplacalne, bo pobieraja teraz organizacje MasterCard oraz Visa oplaty za przewalutowanie wyplacanych kwot (USD>PLN) okolo 3%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Beginning October 12, 2006, PayPal will support the following currencies as part of the PayPal service: The Swiss Franc, Norwegian Krone, Swedish Krona, Danish Krone, Polish Zloty, Hungarian Forint, Czech Koruna, Singapore Dollar, Hong Kong Dollar and New Zealand Dollar. The User Agreement and associated policies will be amended to reflect the availability of payment processing in these currencies. Also, if a user is registered in a country which has as its official currency one of the additional currencies added to the service, that currency will become that user’s home currency.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beginning October 12, 2006, PayPal will support the following currencies as part of the PayPal service: The Swiss Franc, Norwegian Krone, Swedish Krona, Danish Krone, Polish Zloty, Hungarian Forint, Czech Koruna, Singapore Dollar, Hong Kong Dollar and New Zealand Dollar. The User Agreement and associated policies will be amended to reflect the availability of payment processing in these currencies. Also, if a user is registered in a country which has as its official currency one of the additional currencies added to the service, that currency will become that user’s home currency.

PayPal mial juz wystartowac w obie dtrony 14 wrzesnia, ale spoznili sie :)

Moze nie wystartuja tez 12 pazdiernika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czesc!mam pytanie i mam nadzieje ze ktos z was sprobuje mi pomoc.

wlasnie wrocilam ze stanow i moj problem wiaze sie z tym ze wracajac nie wyplacilam wszystkich pieniedzy z konta.konto mam zalozone w banku of america i w tym momencie nie wiem jak mam je przelac na konto w polsce.zalozylam juz sobie w polsce w citibanku konto dolarowe ale nie wiem co mam dalej robic.moze ktos z was bedzie w stanie mi udzielic jakis porad.

z gory bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie masz zadnej innej mozliwosci poza wyplata krta...zrobilem tak samo..tylko ja mam przyjaciol wq usa ktorym przelewje internetem pieniadze i oni mi to przywioza...moze masz takich rowniez wtedy oni moga ci przeslac przez agencje polska albo cos takiego...sama nie zrealizujesz przelewu miedzynarodowego z polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czesc!mam pytanie i mam nadzieje ze ktos z was sprobuje mi pomoc.

wlasnie wrocilam ze stanow i moj problem wiaze  sie z tym ze wracajac nie wyplacilam wszystkich pieniedzy z konta.konto mam zalozone w banku of america i w tym momencie nie wiem jak mam je przelac na konto w polsce.zalozylam juz sobie w polsce w citibanku konto dolarowe ale nie wiem co mam dalej robic.moze ktos z was bedzie w stanie mi udzielic jakis porad.

z gory bardzo dziekuje.

zaloz konta w paypal. jedno na adres w usa, drugie na adres w pl. podepnij konta bankowe pod odpowiednie konta paypalowskie. w ten sposob mozesz zlecic darmowy transfer z paypal us do paypal pl i wyplacic pieniadze na konto bankowe w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!mam pytanie i mam nadzieje ze ktos z was sprobuje mi pomoc.

wlasnie wrocilam ze stanow i moj problem wiaze  sie z tym ze wracajac nie wyplacilam wszystkich pieniedzy z konta.konto mam zalozone w banku of america i w tym momencie nie wiem jak mam je przelac na konto w polsce.zalozylam juz sobie w polsce w citibanku konto dolarowe ale nie wiem co mam dalej robic.moze ktos z was bedzie w stanie mi udzielic jakis porad.

z gory bardzo dziekuje.

Skontaktuj sie z bankiem w USA powiedz zeby Ci przelali pieniadze na konto w Polsce , podasz numer konta jakie masz w polskim banku , nastepnie udasz sie do swojego banku polskiego i ten bank polski zweryfikuje twoje dane osobowe ( coby amerykanie nie mysleli ze to jest moze jakas inna osoba niz Twoja) nastepnie i tu moze byc najwiekszy problem musisz poprosic bank polski zeby w jakis magiczny sposob skontaktowali sie z amerykanskim bankiem i potwierdzili ze Twoje dane osobowe sa zgodne z tymi w USA ... nie wiem czy da sie tak zrobic ale nie zaszkodzi sprobowac , jedynie co moge zyczyc to powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...